Wpis z mikrobloga

@m200a Jak ktoś zaczyna od kładzenia podłogi to już w temacie wszystko wiadomo. Niemniej jak za 3k to spoko cena. Łazienka w bloku 2x2 w Gdańsku to 10k robocizny. Znajoma mogła zakasać rękawy jak ja i samemu położyć.
W związku z zainteresowaniem dodam wiadomości uzupełniające:
-Łazienka 2x2
-3 tys złotych to cena łącznie ze stelażem na geberit, montaż i obudowanie wanny
-fachowiec początkowo mówił że te geberit to się psują i on by normalny kibel zamontował
-dowiedziałem się teraz że on pod te kafelki robił wylewkę samopoziomujacą.. XD
-to co widzicie na zdjęciach to efekt 1,5 miesiąca pracy

Więcej info po 16
Pobierz m200a - W związku z zainteresowaniem dodam wiadomości uzupełniające:
-Łazienka 2x2
-3...
źródło: comment_1672779937YUz9Mi4QdkTGGcg38aKQWD.jpg
@m200a: na tych plytkach poiwnna być nawet informacja że nie kłaść na 1/2 tylko na 1/3, te płytki sa tak #!$%@? że szkoda gadać, mógł się bardziej postarać. Przynajmniej szlifierka powyrównywać te fugi jak już nie dało rady inaczej.
@eiaculatiopraecox
Koledze @Hellicon prawdopodobnie chodzi o to, że przykładowo żaden tynkarz nie zaczyna roboty od dołu do góry.
I całe życie z płytkami też tak robiłem że najpierw ściana, a potem brak problemów z podłogą. I z farbą - analogicznie - jak zaczynasz przy suficie to nie #!$%@? tego co niżej.

Opcje są dwie. Albo nie potrafię robić sobie pod górę, albo #!$%@? z ciebie, a nie glazurnik.

I tak sobie pobieżnie
@wojtoon: Że też ci się chciało tłumaczyć... Pracuję w branży i jakby mi glazurnik powiedział, że zacznie kłaść płytki od podłogi to by zlecenia nie dostał. Fachowcy z którymi współpracuję zeszczaliby się ze śmiechu. Niestety o prawdziwego fachowca ciężko bo ludzie wolą studiować socjologię zamiast skończyć zawodówkę i zarabiać po 15k na miesiąc. Jest za to masa bezczelnych Sebków #!$%@?ących jakiś szajs jak na zdjęciach.