Wpis z mikrobloga

Ktoś z was brał i 4-HO-METa i 4-HO-MiPTa, no i chciałby napisać czym różniły się te tripy w jego przypadku? Ja testowałem na razie tylko homipta (ale właśnie za jakiś czas szykuje mi się trip na homecie) z małymi dawkami O-PCE, 2F-DCK i ziołem, no i trip był bardzo intensywny pod każdym względem. Tylko początkowy bodyload okropny, no a sam peak mógłby być dłuższy.
Z tego co czytałem to homet jest bardziej euforyczny i wizualny, ale za to prawie nie ma headspace'u i ogólna psychodeliczność jest dość lekka, więc nadaje się bardziej do znajomych, niż do samotnych, introspektywnych tripów. Wiem, że w internecie wszystko jest szczegółowo rozpisane, ale im więcej opinii różnych osób, tym więcej punktów widzenia i ciekawych doświadczeń można poznać. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#narkotykizawszespoko
  • 15
@NotJakpon999: dla mnie 4-HO-MiPT działał krócej, wchodził też bardziej delikatnie, a trip był w sumie dość lekki, zarówno wizualnie, jak i mentalnie, a po zejściu czułam się kompletnie trzeźwa.

Trip na 4-HO-MET z kolei był znacznie bardziej wizualny (wizuale były cudowne!!), ale też bardziej senny, zagmatwany i pełny zapętleń. -MET wchodził dla mnie znacznie szybciej i gwałtowniej, a po zejściu miałam uczucie poprzepalanych styków i #!$%@?ła mnie głowa przez jakieś 2
@neko204395: a to ciekawe, bo właśnie w większości opinii, które czytałem ludzie mieli raczej odwrotnie, czyli że homipt mocniejszy i nieprzyjemny bodyload i potężny psychodelicznie trip (u mnie było tak samo), a homet z kolei lekki umysłowo, euforyczny i bardziej zabawowy. A jakie dawki obu z nich brałaś?
@Czajn1k: a no też słyszałem, że dla niektórych on to po prostu prawie same wizuale

dla ludzi co się boją tripa ale lubią visuale


tak też według mnie można w sumie powiedzieć o 2C-b solo w takich przeciętnych dawkach (bo w większych i zmiksowany z innymi psajko/dysso potrafi być całkiem potężny)
@NotJakpon999: -MET maksymalnie 20mg (czyli jedną fioletową tabletkę LL) a -MiPT chyba coś koło 15+mg, jeśli dobrze pamiętam. Nie chciałam próbować wyższej dawki -MiPTa na pierwszy raz przez złe doświadczenia z -METem. Śmieszne jest to, że te dwa opisy (-MET lżejszy i bardziej zabawowy, a -MiPT z bodyloadem i bardziej confusing) idealnie by mi pasowały, gdyby tylko zamienić te dwie substancje miejscami.
Wcześniej także próbowałam -METa na niższych dawkach (na pewno
A tylko dodam - 4-HO-METa w dawce 20mg właśnie próbowałam na imprezie ze znajomymi, skończyło się na tym że zapomniałam mowy ludzkiej i przez jakiś czas nie mogłam się normalnie komunikować, wszystkie słowa brzmiały tak samo. Oczywiście wszystko zależy od osoby i w większości ludzie dobrze reagują na 4-HO-METa hah

Jeśli szukasz jakiejś dobrej substancji na chillowe spotkania ze znajomymi, mogę z CAŁEGO SERCA polecić 2C-B, 2C-C lub 2C-D. 2C-B nie trzeba
@neko204395: a no to ja 4-HO-MiPTa brałem 20mg, ale z małymi dorzutkami dwóch dysso (O-PCE i 2F-DCK) plus dopalając co jakiś czas zioło, tak jak już wyżej wspomniałem.

Na -MET najgorszymi efektami ubocznymi były przeokropny ból głowy, mocna wazokonstrykcja i zaciskanie się mięśni, a także to całe uczucie poprzepalanych styków po tripie, a na -MiPT najgorszą rzeczą były tylko lekkie problemy jelitowe.


kurde to gównianie miałaś, ja to na homipcie tylko
@neko204395: kurde ale na Ciebie to chyba wszystko działa inaczej niż np na mnie haha, bo u mnie samo 2C-B nie jest jakoś specjalnie mocno euforyczne, robi się takie dopiero z np ziołem. No i też ma nieprzyjemny bodyload i oralnie i sniffem (choć nosem trwa chociaż krócej, ale za to samo wciąganie przeokropnie boli). Nie powiedziałbym też, że jest jedną z moich ulubionych substancji np właśnie przez to, że solo
@NotJakpon999:

brałem 20mg, ale z małymi dorzutkami dwóch dysso (O-PCE i 2F-DCK) plus dopalając co jakiś czas zioło


To się nie dziwię że było mocno ha, dysocjanty jak i zioło mocno tripy wzmacniają

o homecie nikt o nich nie napisał, wszyscy pisali że to akurat ma przyjemny bodyload


Spotkałam się z kilkoma raportami/relacjami gdzie ludzie na te same rzeczy narzekali, ale jednak przeważały pozytywne opinie.

kurde ale na Ciebie to chyba
dysocjanty jak i zioło mocno tripy wzmacniają


@neko204395: prawda i ja bardzo lubię styl tego połączenia.

Nooo ja chyba jakoś odwrotnie na wszystko reaguję XD; nudności na 4-HO-MET, absolutnie 0 nudności na 2C-B; luzik trip na LSD, dosłownie schizo wizje i głosy po ziole; zioło samo w sobie okropne, zioło + psychodeliki git XD


no śmiesznie bardzo, choć akurat zioło to na całkiem sporo osób źle działa. Moja przyjaciólka np na