Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 12
235 767 + 23 = 235 790

Climbing w Zwifcie.

Zacząłem sobie liczyć kalorie i trochę jestem przerażony, bo wychodzi na to że zjadłem 2792kcal dzisiaj, a spaliłem 900kcal (18200 kroków) + rower 500kcal, co daje 1400kcal spalonych, więc muszę zjeść jeszcze 1100kcal, a jest 22 prawie, możliwe że jestem na takim dużym niedoborze kalorycznym, a mimo to się dobrze czuje? xD

#stacjonarnyrownik #rower #szosa #chudnijzwykopem

Skrypt | Statystyki
Pobierz veracholera - 235 767 + 23 = 235 790

Climbing w Zwifcie.

Zacząłem sobie liczyć ka...
źródło: comment_1672777918qhnsuNjojMsyTtiviqUT2f.jpg
  • 18
@veracholera: No to waha bedzie jedynym imo wyznacznikiem mówiącym czy jesz odpowiednie ilosci, wazenie raz w tygodniu o stalej porze i trend Ci powie wszystko. Moje 0 dzienne bez treningow wychodzi okolo 2150kcal, pilnując tych kalorii wage utrzymuje na wzglednie stalym poziomie, ale do tego tez dojdziesz z czasem.
@Hipodups: Bardzo duży procent ludzi po prostu źle waży, szacuje, nie wlicza wszystkiego (bo to tylko pol ogórka, a tam kawałek jabłka, ten jeden ziemniak się zmarnuje przecież, to mleko do kawy to tylko kapkę, banan na rowerze zawsze wazy 124 gramy, ta kropla oleju żeby kurczaka usmażyć to przecież wyleje do zlewu). Proste ;)
a spaliłem 900kcal (18200 kroków) + rower 500kcal,


@veracholera: nie sugeruj się tym, kroki krokom nie równe, tak samo jazda rowerem

wszelke wyliczenia ile jaka aktywność spala kalorii to tylko szacowanie

weryfikatorem jest waga