Wpis z mikrobloga

Zaraz kończą się promki na #epicgames , a ja mam dwie #gry na oku i takie pytanka:

1. God of War - jest za stówkę. Nigdy nie grałem w tytuły w takim klimacie właśnie mocno fantasy tj. z realizmem to ma tyle wspólnego, że jest topór i chodzi się kimś kto wygląda jak człowiek, ale może warto się otworzyć? Tutaj pewnie grono #ps5 mogłoby się wypowiedzieć jak to stoi fabularnie i gameplayowo?

Ten dodatek o Ragnaroku jest tylko na konsole?

2. AC Valhalla - edycja standardowa byłaby za jakieś 6 dych i kompletna za około 150 ziko. Gameplayowo wiem jak to wygląda, grałem trochę testowo na piracie, i wciąga i nie. Świat jest spory, dużo do odkrycia itd. Problemem było dla mnie grindowanie złóż i skór. Strasznie tego dużo trzeba do ulepszeń broni i zajmuje to za dużo czasu.

Moje pytanie tutaj brzmi, bo nie wyszedłem poza prolog, jak to stoi fabularnie? Bo opisy są pompatyczne - decyzje polityczne, wyznaczanie wizji, podróż po władzę, zarządzanie wpływami, epicka historia itd. Ile z tego to fakty? Jak fabularnie jest spoko to bym kupił, najwyżej tylko main questem bym szedł.

Jak wam się na #xbox podobała #valhalla ?

#pcmasterrace #gry
Pobierz MarteenVaanThomm - Zaraz kończą się promki na #epicgames , a ja mam dwie #gry na oku ...
źródło: comment_1672767757v5GEMObQEabGxspltu8cLS.jpg
  • 17
@MarteenVaanThomm: Co do samych gier się nie wypowiem, ale God of War z Kinguin klucz steam masz za ok. 85zł - myślę, że lepsza opcja niż na Epic. Działa, sam kupiłem, ale jeszcze nie miałem okazji grać.
Valhalla też jest w promocji na steam, może uda się taniej. Możesz sprawdzić na gg.deals
@MarteenVaanThomm:
1. Grasz człowiekiem, który stał się greckim bogiem, który w poprzednich częściach zabił większość (jak nie wszystkich) greckich bogów, który teraz bije nordyckich bogów. Tyle, jeżeli chodzi o realizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i ten topór jest magiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale warto, te oceny same z siebie się nie wzięły.

Ragnarok jest drugą częścią (nie dodatkiem) i znając obecną
Pobierz Imperator_Wladek - @MarteenVaanThomm: 
1. Grasz człowiekiem, który stał się greckim ...
źródło: comment_16727682222JLP1uJwznqtHdhHi0nEAA.jpg
@MarteenVaanThomm: 200 zł za Valhalle? Panie, daj pan spokój. Kup lepiej podstawkę bo gra i tak jest ogromna i po pewnym czasie monotonna jak każdy AC z nowego cyklu Origins/Odyssey/Valhalla. Fabularnie jest, meh, wolałbym RDR2 kupić.
@MarteenVaanThomm: ja bym tyle za vallhalle nie dał w życiu, edycja podstawowa i elo. Asasyny są obecnie tak rozlazłe, że grasz i grasz i grasz. Jak robisz jeszcze side content to się znudzisz zanim skończysz story. W dodatku znowu #!$%@? wikingowie i szarobrudna Anglia. Ta gra się nie umywa do Odyseji gdzie czujesz się jak na wspaniałych wakacjach. No i nic grindować nie warto, liczy się tylko level postaci, graj na
@MarteenVaanThomm: w valhalli nie ma czegoś takiego jak fabuła, jest ciąg misji które nie są w żaden sposób logiczne, idiotycznie zaprojektowane, gry absolutnie nie warto kończyć bo zakończenie to chyba najwiekszy żart jakiego doświadczyłem w ostatnich latach, max dałbym 6/10
@MarteenVaanThomm: a co do GoW to te stare w stylu Devil may cry były zajebiste, nowe to flaki z olejem a'la naughty dog filmogry tylko jest odrobinę więcej bicia się. Dla mnie fabuła nowych gowów jest tak bardzo śmieszna, że nie potrafię tych gier poważnie traktować ale większości ludzi się ta papka podoba, są to głównie osoby dla których to jest pierwsze spotkanie z Kratosem. Dobrze, że z doom guya nikt
a co do GoW to te stare w stylu Devil may cry były zajebiste, nowe to flaki z olejem a'la naughty dog filmogry tylko jest odrobinę więcej bicia się.


@ReeceWithouterpoon: mam takie sam odczucia, ten nowy GoW mógłby być jako osobny spin off ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jan-kowalski668: Dla mnie w asssasynach fabuła jest na drugim miejscu, na pierwszym jest poznawanie odwzorowanego świata przez historyków, w
2. AC Valhalla - edycja standardowa byłaby za jakieś 6 dych i kompletna za około 150 ziko


@MarteenVaanThomm: Bezpośrednio w sklepie Ubi masz podstawkę za 40 zł, a kompletną możesz sobie złożyć za 120 zł - https://www.pepper.pl/promocje/assassins-creed-valhalla-i-inne-gry-ubisoftu-teniej-o-40zl-mwz-80zl-619910. Co do polecania to nie wiem, pograłem trochę w AC:V na Ubi+ i darmowym weekendzie. Może być, ale nie widzę siebie spędzającego w tej grze setki godzin. Może za szybko po Origins i