Wpis z mikrobloga

  • 0
@Adaslaw: ale to ty widzisz w czymś problem, bo wpis, który z założenia miał być prześmiewczy stał się dla ciebie okazją do prawienia mi morałów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karski: przesmiewczy? Ja w twoim poście bardziej widziałem żalenie się i przeczytałem, że sprzedający jest pazerny.
Skoro wszyscy są pazerni i chcą cie ograbić to czemu po prostu nie wybudujesz sobie domu?
Zbudujesz sobie dom za max 100. 000 PLN I będzie git. Po co przepłacać?
  • Odpowiedz
@karski: przykładowo, kupujesz mieszkanie za 500 tys. Jeśli wynajmiesz je za 2500 plus opłaty to masz około 6% zwrotu rocznego… to nawet nie jest inflacja. Pomijam podatki, tutaj chce pokazać ze zarówno strona wynajmująca i właściciel jest w dupie. Bo zdaje sobie sprawę ze około 3k za wynajem to dużo, ale tez słaby biznes dla właściciela
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karski: ja nie mam problemu. Miałem kredyt na mały dom na małej działce, ale spłaciłem go już znacznie wcześniej i przed czasem.
Czemu mały dom i na małej działce? Bo na większe nie było mnie stać. To co kupiłem było dostosowane do moich możliwości finansowych. I o swoim kredycie nie żaliłem się na Mirko.

Ceny nowych Fordów Mustang ów też są wysokie, ale nie robię o tym wpisów w internecie I
  • Odpowiedz
@MegaZU0: wzrost? Gdzie masz te wzrosty? Inwestycja w mieszkanie, jest obarczona ryzykiem inwestycyjnym może wzrosnąć, ale może tez spaść. To wszystko tylko może… to wdychanie nie ma pewności
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whats_up_boi: no właśnie. Ale Mirki wciąż wyczekują obniżek cen. Dla mnie to jest rodzaj paranoi. Inflacja w Polsce dzieki pisowi to 18%. Kto będzie się niby wyprzedawal z mieszkań w tak #!$%@? czasie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whats_up_boi:
Małem znajomego z Singapuru. Miał 50 lat. Żył w klitce coś koło 10 m2. Podczas wichur aż się żyrandol u niego wahał.

Do czego zmierzam?
Nie wierzę w żadne obniżki na polskim rynku.
  • Odpowiedz