Wpis z mikrobloga

Polki są niechętne do wchodzenia w związki z Polakami z powodu zachodnich wpływów kulturowych. Jest to tak naprawdę antykultura która wmawia kobietom że nie muszą oferować absolutnie nic i mogą być chorobliwie otyłe a mogą wymagać od facetów praktycznie wszystkiego. Dlatego naturalnym krokiem wśród facetów jest szukanie wśród kobiet które nie mają tak spranego mózgu. W Polsce najpopularniejszym sposobem uzyskania takiej dziewczyny jest związek z Ukrainką. Korporacyjna propaganda nie jest jeszcze tam tak rozpowszechniona Ponieważ jest to kraj gdzie ludzie mają o wiele niższą siłę nabywczą. Dlatego te dziewczyny mają niższe wymagania i można stworzyć z nimi normalny związek. #ukraina #przegryw #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki
Pobierz chemikorganik - Polki są niechętne do wchodzenia w związki z Polakami z powodu zachod...
źródło: comment_1672763195GiZ6t7D4n7Kzj9ZtStQMdH.jpg
  • 19
Dlatego te dziewczyny mają niższe wymagania i można stworzyć z nimi normalny związek


@chemikorganik: Ta, szczególnie jak wczoraj w sklepie na głośnomówiącym blond tleniona idiotka coś bredziła że suka, że coś tam, ploteczki, wyzwiska, śmiechy. I 8 piw do tego.

No na pewno brałabys przegrywa, a jej jakość wysoka...
@chemikorganik: Feministyczne lewaczenie wielkich korporacji jest teraz fancy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pelikany, nastolatki w okresie buntu czy innej maści idioci, oszołomy albo leniwe grube świnie zajadające swoje kompleksy wypaczonymi poglądami (pierwotnie wywodzącymi się ze zdrowo rozsądkowej myśli: „body positiv”) kupią wszystko co jest teraz „na czasie”.
@nowywinternetach: Z tą różnicą, że gdy facet jest gruby to potrafi się z tym pogodzić, a kobiety #!$%@?ą sobie jakąś narracje, że są piękne bo „body positiv” i żyją w swoich bańkach aż je miażdżyca nie pokona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chodzi o np. przemoc to nie tylko chłopaki ją stosują, ale i dziewczyny.


@Kamil___: Statystycznie w wiezieniach 95% ludzi to mężczyźni.

Z tą różnicą, że jak chłopak jest ofiarą to wielu go wyśmiewa...


No nie zapomniałeś znowu że mężczyźni głównie, co? No ale wiadomo, baby najgorsze.
@nowywinternetach: Mylisz się, facetów, którzy są ofiarami przemocy ze stron kobiet wyśmiewają i kobiety i mężczyźni. Tutaj np. nagranie:
https://www.youtube.com/watch?v=hfXreOcJ6_M&ab_channel=%C5%9Awiadomo%C5%9B%C4%87Zwi%C4%85zk%C3%B3w
A tak w ogóle to od #!$%@? jest eksperymentów o tym jak ludzie reagują na przemoc wobec kobiety, ale jeśli chodzi o przemoc wobec mężczyzny to bardzo niewiele jest tego typu nagrań. Może częściowo dlatego faceci częściej popełniają samobójstwa, bo więcej ludzi ma w dupie problemy mężczyzn niż problemy kobiet? Ale
Mylisz się


@Kamil___: Nie mylę. Ty mi wmawiasz, że napisałem że wyśmiewają tylko mężczyźni, a ja napisałem, że głównie.

wyśmiewają i kobiety i mężczyźni


Ale głównie mężczyźni. Od małego ,nie becz, nie bądź #!$%@?ą i niejeden nawet lubił się bić w takiej sytuacji.

Może częściowo dlatego faceci częściej popełniają samobójstwa, bo więcej ludzi ma w dupie problemy mężczyzn niż problemy kobiet?


Tak, ale głównie więcej mężczyzn. Były już takie statystyki na