Wpis z mikrobloga

Siema, planuje zrobić coś ze swoim ciałem dlatego postanowiłem sobie skleić jakąś dietę i teraz mam pytkę czy wartości podane na zdjęciu są odpowiednie by ruszyć czy czegoś jest za mało/dużo? Główny cel to wiadomo redukcja z 6-8kg poza tym chciałbym poprawić wytrzymałość i ogólnie taką motorykę. Plan FWB Saker+ jakieś cardio po treningu, dzięki. #dieta #silownia
Pobierz Platinii - Siema, planuje zrobić coś ze swoim ciałem dlatego postanowiłem sobie sklei...
źródło: comment_16727593549ZUSJ5iRw95yl54sRS84Ib.jpg
  • 8
@Platinii: jak masz 1.60 to może być za dużo jak 2.10 to za mało, nikt ci tego nie powie na 100%, najlepiej zacznij jeść 2300 kcal, które sobie założyłeś i się waż co drugi dzień o tej samej porze i wyliczaj średnią z tygodnia, jak waga stoi albo się podnosi to dodaj aktywność, albo mniej jedz, jak waga spada to ok
@Platinii: Nie potrzebujesz aż tyle białka. Zwłaszcza, że jesteś początkujący. Trzymaj te 140-160g i na spokojnie. Reszte możesz wtedy sobie wrzucić w coś innego aby bardziej diete urozmaicić i za szybko Ci się nie znudziła. No chyba, że chcesz się zapychać białkiem też spoko opcja to wtedy może byc więcej białka, jak Ci pasuje :D

Ale lepiej przeznaczyć to ma bardziej różnorodna dietę z większą iloscią warzyw i owoców, żeby zdobyć