Wpis z mikrobloga

Znalazłem ciekawą stronke pomocną w #emigracja

Można zaznaczyć walute, posiadany miesięczny budżet, oczekiwany poziom bezpieczeństwa, preferowaną wielkość mieszkania, dziesiątki innych czynników jak styl życia, dostęp do interesujących nas rzeczy, czy klimat i wyskakuje lista miejsc najbardziej odpowiednich dla nas.

Możecie się pobawić i dać znać co Wam wyskoczyło, albo czy podawane dane pokrywają się z rzeczywistymi kosztami tam gdzie przebywacie. U mnie generalnie pokrywa się wszystko, chociaż ceny nieruchomości czy wynajmu są o 20% tańsze w rzeczywistości, ale to pewnie też dlatego, że wsiąkłem lokalnie i łatwiej mi się poruszać wśród zarzutek dla nowych i naiwnych emigrantów.

www.theearthawaits.com

#budzetdomowy #gospodarka #finanse #europa #swiat #podroze #podrozujzwykopem #praca #szukampracy
  • 6
Znalazłem ciekawą stronke pomocną w #emigracja

Można zaznaczyć walute, posiadany miesięczny budżet, oczekiwany poziom bezpieczeństwa, preferowaną wielkość mieszkania, dziesiątki innych czynników jak styl życia, dostęp do interesujących nas rzeczy, czy klimat i wyskakuje lista miejsc najbardziej odpowiednich dla nas.

Możecie się pobawić i dać znać co Wam wyskoczyło, albo czy podawane dane pokrywają się z rzeczywistymi kosztami tam gdzie przebywacie. U mnie generalnie pokrywa się wszystko, chociaż ceny nieruchomości czy wynajmu są