Wpis z mikrobloga

#news Słyszeliście o tym? Hitem sprzedaży w Polsce jest wtyczka USB udająca, że pracujemy z domu. Vaydeer Mouse Mover - ta mała wtyczka USB to aktualnie numer jeden polskiego Amazonu w kategorii myszy komputerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to działa?
Urządzenie podłączamy do biurowego sprzętu, a następnie włączamy fizycznym przyciskiem na obudowie. Od tego momentu Vaydeer symuluje ruch myszą, angażując wirtualny kursor. Jego pozycjonowanie ma odwzorowywać naturalne ścieżki ruchu podczas pracy biurowej, z kolei przyciskiem na boku można przełączać się między kilkoma różnymi wzorami ruchu, dopasowanymi do konkretnych sposobów korzystania z laptopa. Kupicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli szukacie pracki w trybie romote ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:https://tiny.pl/wfkl1

#justjoinit #programowanie #programista15k #programista25k #pracait #technologia #javascript #css #html #python #java #php #ciekawostka #programista100k #praca #pracait #programista #praca #justjoinitoferty
  • 32
#news Słyszeliście o tym? Hitem sprzedaży w Polsce jest wtyczka USB udająca, że pracujemy z domu. Vaydeer Mouse Mover - ta mała wtyczka USB to aktualnie numer jeden polskiego Amazonu w kategorii myszy komputerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JustJoinIT: Bardzo fajne! Ja korzystam z "Move" - małej apki od lat, co w interwałach robi move myszki. Działa cudownie, ale oczywiście istnieje szansa że IT monitorujące taski wykryje.
@CytrynowySorbet: Ja to zamówiłem z ciekawości.
Komputery do pracy mam bez żadnego nadzoru (mała, rodzinna firma).
Różowa w dużych strukturach ze słabym IT ale podobno monitorują ile czau był wygaszony monitor. Wiec sprawdzę tę zabaweczek.
poważnie śledzą wasze ruchy, procesy, kliknięcia czy ruchy myszką, że musicie takie rzeczy robić? ( _)


@CytrynowySorbet: Teramind, InterGuard, ActivTrak, Hubstaff i TimeCamp, te rozwiazania w dobie pracy zdalnej staja sie coraz popularniejsze.

Add: a juz admin local na firmowym kompie to porazka z perspektywy dojrzałości firmy i dzialu IT XD