Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie odsłuchałem sobie debaty o #demografia w #polska na kanale Nowy Ład: https://youtu.be/86CbiC9AlYI
I tak naszło mnie na przemyślenia czemu zdechnę sam i o to moje wnioski:

1. Pomimo wyższego wykształcenia z Ekonomii i zrobienie boocampu z programowania jestem bezrobotnym stulejarzem nie mogącym znaleźć pracy w it bez szans na dobrze płatną pracę, która była by akceptowana przez kobiety (czyli tylko praca w korpo)
2. Beznadziejne kobiety; nie są dziewicami w dniu ślubu, są puszczalskie (mają ONSy i FWB), mają wymagania z kosmosu (każda chce przystojnego 185+ cm wzrostu menadżerka z korpo co zarządza jakimś działem i zarabia 30 000 zł miesięcznie), zdradzają.
3. Anty męskie państwo i prawo faworyzujące kobiety

#przegryw #blackpill #redpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b32e973aff44a0fb1a39a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. A co umiesz po tym bootcampie? Na reklamie takie rzeczy dobrze wyglądają, a w rzeczywistości... Zacznij coś pisać, żebyś mógł pokazać na rozmowie o pracę własne, działające aplikacje...
2. to nie szukaj 'księżniczki'. Jakoś z moją żoną poznałem się, gdy byłem bezrobotny, nie miała wymagań 30k miesięcznie i nie ma problemu z 'puszczaniem się' z jednej czy drugiej strony...
3. Taaa, cholernie. Gdy żona zaszła w ciążę, to taki
Pomimo wyższego wykształcenia z Ekonomii i zrobienie boocampu z programowania jestem bezrobotnym stulejarzem


@AnonimoweMirkoWyznania: przyciśnij SQLa i pythona i raczej idz docelowo w analitykę (skoro ci developerka nie weszła). A w ogóle, zapomnij że dostaniesz "dream job" od razu. Musisz najpierw celować w pierwszą linię wsparcia czy nawet dzwonienie po ludziach. Jakie masz doświadczenie w pracy biurowej? Nikt nie chce w biurze ludzi którzy w ogóle nie wiedzą jak działa praca
@sqlserver: w jakiejkolwiek pracy biurowej poznasz masę oprogramowania biurowego, poznasz jakiś biznes od podszewki, nauczysz się załatwiać sprawy, komunikować ,pracy w grupie. Najlepiej zobacz sobie na linkedin, wyszukaj ludzi którzy mają pracę którą chciałbyś mieć, i zobacz ze oni na początku robili jakieś goowna typu obsługa klienta. Posiedź w takiej pracy 6 miesięcy i dopiero aplikuj na coś o "ząbek" wyżej i tak dalej.

Tacy ludzie z ulicy którzy nigdzie nie
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja piwiem ci, że znajdziesz najwyżej wielkie G. Już to przetabiałem. Praca w korpo odhaczona. W dużym biurze odhaczona. Z ludźmi odhaczona. Portfolio amatorskie odhaczone. Portfolio komercyjne odhaczone. I co? Nic. Problem taki, że nie wpasowuję się idealnie w wymagania i nie znam nikogo wewnątrz. A widziałem już ludzi, którzy wbijali na programistę z wiedzą na poziomie szkoły średniej. Ale oni znali kogoś wewnątrz. A tak to jesteś jednym
SzczęśliwaFranca: @husky83:
1) relacyjne bazy danych, napisać od zera działający serwer (backend) z relacyjną bazą danych, wszystkie wzorce projektowe, podstawy sql, a teraz zacząłem się uczyć frontu.
2) kiedy ty szukałeś żony... a kiedy to było? Bo jak 20 lat temu, to o czym my gadamy... Załóż sobie konto na tinderze jakieś fejkowe z normalnym kolesiem z normalnym wzrostem, normalną mordą, normalnym ciałem i normalną pracą (np. praca w żabce
1) relacyjne bazy danych, napisać od zera działający serwer (backend) z relacyjną bazą danych, wszystkie wzorce projektowe, podstawy sql, a teraz zacząłem się uczyć frontu.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli faktycznie masz wiedzę na ten temat to nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem roboty. Ale to zweryfikuje rekruter.
Chcąc nie chcąc - miałem okazję być rekruterem. Bez żadnych sztuczek rekruterskich, bez wiedzy na ten temat. Po prostu jestem pracownikiem, a moja firma szukała nowych