Wpis z mikrobloga

Nowy Rok, Nowy Ja

Dzisiaj kolejna metamorfoza mająca na celu pokazanie jak zbawienny dla naszego życia może być looksmaxing - zarówno w kwestii życia codziennego, związków, pracy, zdrowia czy ogólnego samopoczucia. I udowodnienie dlaczego warto dbać o wygląd, ubiór, sylwetkę, fryzurę. Looksmaxing to coś na co trzeba cierpliwości, poświęcenia czasu, pieniędzy ale pamiętajcie że warto. Czy tego chcemy czy nie, dobry wygląd to podstawa dobrego samopoczucia.

Dzisiejszy przykład: Sławek Uniatowski, kompozytor, wokalista, aktor.

#chad #ladnypan #modameska #nowyroknowyja #looksmaxing #metamorfoza #przegryw #muzyka #inspiracje
Pobierz kocimietka_BB - Nowy Rok, Nowy Ja

Dzisiaj kolejna metamorfoza mająca na celu pokaz...
źródło: comment_1672700793V4IB3Tr6sYLTdgAMpIMtbE.jpg
  • 13
@Zatwardzenie: To jego zdjęcie z synem. Co ma do jego przemiany? Forma ani sylwetka, jak na zdj. niżej, sama mu się nie zrobiła.

W poprzednim wpisie zaznaczałem że genetyka nie jest sprawiedliwa, ale to że mamy 170 cm zamiast 2 m wzrostu albo łysinę zamiast gęstych włosów nie oznacza że nie powinniśmy poprawiać swojego wyglądu.

Fakt że nie każdy ma idealną twarz, szczęki albo kształtu czaszki nie zmienimy, ale sylwetka, ciało,
Pobierz kocimietka_BB - @Zatwardzenie: To jego zdjęcie z synem. Co ma do jego przemiany? Form...
źródło: comment_1672702611Tx7KILYXjMfIl0EKroVtOG.jpg
To jego zdjęcie z synem. Co ma do jego przemiany?


@kocimietka_BB: na morde patrz, a nie na dziecko

W poprzednim wpisie zaznaczałem że genetyka nie jest sprawiedliwa, ale to że mamy 170 cm zamiast 2 m wzrostu albo łysinę zamiast gęstych włosów nie oznacza że nie powinniśmy poprawiać swojego wyglądu.


@kocimietka_BB: a ile miał uniatowski podczas wykonywania pierwszego zdjęcia? bo wtedy jeszcze nie skończył rosnąć
@kocimietka_BB stary sam jestem looksmaxerem, więc wiem coś o tym, najpierw robią sobie beke z twojego wyglądu przed looksmaxingiem, I że generalnie it's over, potem idzie to do przodu, to już śmiechy ucichają, zaczynają się pytania z cyklu, "a po co tak cudujesz dla bab, I że to jest spermiarstwo itd", potem jest wreszcie etap w którym jesteś blisko peaku looksmaxingowego i nagle te same osoby, które się z ciebie śmiały, że
@pamareum: Bez przesady. Same 2 m wzrostu nie uczynią cię atrakcyjnym gdy masz np. niewyjściowy krzywy ryj, koślawą sylwetkę i pracujesz za najniższą krajową. Wzrost jest dużym atutem, ale nie oznacza to że bez innych plusów poza wzrostem staniesz się od razu playboyem.