Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #ubezpieczenia #pko #kradziez #wlamanie

Mirki pomóżcie proszę
Mam ubezpieczona piwnice w PKO
W Owu wymogiem jest kłódka wielozastawkowa
Przeglądając Internety w poszukiwaniu kłódki wielozastawkowej znajduje mi jakieś kłódki za 20 zł co wyglądają jak do zamykania szopy.
Dzwoniłem na infolinię PKO i w sumie nic się nie dowiedziałem. Zapytalem czy mogę użyć np kłódki trzpieniowej gerdy to usłyszałem, ze jeżeli zabezpieczenie będzie lepsze to tak. Na pytanie czy w takim razie trzpieniowa gerdy będzie lepsza niż wielozastawkowa za 20 zł usłyszałem "Nie wiem, proszę robić jak w owu".
To jak to jest z tymi klódkami? Jakiej porządnej kłódki mogę użyć, jednocześnie mając pewność, że firma ubezpieczeniowa wypłaci mi odszkodowanie w razie kradzieży?
  • 4
@Mindfock: wstawic dwie kłódki, jedna zgodna z definicja z owu a druga, która według standarów może być lepsza. Nastepnie trzeba zrobic dokumentacje fotograficzna z opinia osoby o odpowiednich kompetencjach w zakresie przeprowadzenia montazu zabezpieczen opisanych w owu.
usłyszałem "Nie wiem, proszę robić jak w owu".


@Mindfock: Tak wygląda kupowanie ubezpieczeń w banku, na poczcie, w markecie czy piekarni XD nic nie wiedzą, nic nie powiedzą, proszę czytać OWU, no chyba że chcesz kupić to zachwalają w jak siebie w swoim CV XD

Tak to sie później kończy że trzeba szukać porad w internecie zamiast zadzwonić do swojego pośrednika :)

No ale dobra, mam dobry humor XD tak, kłódka