Wpis z mikrobloga

@tomen150 w Inowrocławiu jest taka firma w której miałem tą wątpliwą przyjemność pracować, gdzie jak ktoś chciał podwyżkę to szantażował dyrka wypowiedzeniem a on to zawsze łykał.
Zresztą tam chłopaki ze spawalni poszli po podwyżkę to nam wszystkim dyrek #!$%@?ł z 30minutowej przerwy 10 minut¯_(ツ)_/¯
@tomen150: no i właśnie dlatego ta branża wygląda tak jak wygląda. Nie ma #!$%@?, że prezes coś sobie uznał - albo daje podwyżke i aneks do umowy z wyszczególnionymi obowiązkami dot. pracy na ww nowych maszynach albo niech sobie z kierasem szukają nowego pracownika. Kierownik jest od tego żeby takie sytuacje rozwiązywać a Ty zwyczajnie dałeś się złapać na klasyczne „chociaż się czegoś nowego nauczę”. Nie wiem jakie masz stosunki z
@waskizlo robi się #!$%@? w firmie, nawe zarządy, część ludzi się zwalnia, a kierownik już ma wywalone
A skoro facet co robi w zawodzie ponad 20lat i jedyny co obsługuje dane stanowisko, nawet nie proponują mu 50gr, tak jak zresztą nikomu, a robiąc przy formach operatorzy na dwie maszyny mają od najniższej krajowej może do 4,5tys
Więc wiem że nawet szkoda strzępić ryja o cokolwiek.
Czekam tylko na odpowiedni moment i sam
@satsun kupione raczej żeby dostać kasę z uni bo 5lat stoi i większość to stała wyłączona, a ogólnie to wydaje się spoko, jakies bajerry do super dokładnej obróbki 30tys obr itp przestawiam się z hh na fanuca więc to mi ciąży narazie, i chyba nie ma żadnej symulacji na sterowaniu ani nic takiego.
Robiliśmy korekty na suwakach do form to nawet nie mierzą na cmm bo są raczej pewni że wymiar wyjdzie