Wpis z mikrobloga

W końcu jest i moja! Paczucha leciała prosto z Belgii i musiała aż tydzień czekać u sąsiadki, ponieważ musiałam jechać do domu rodzinnego. Nawet walizek dobrze z auta nie wyciągnęłam, a już byłam ją odebrać (ʘʘ) A co w paczce? Same dobre rzeczy! Po pierwsze LEGO. Super klocki, które tworzą kwiatek. Super pomysł, w końcu nie będę musiała się martwić, że uschnie. I będzie się super prezentował. Po kilku zestawach bardziej męskich czas na coś dla kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następnie prezent, który był mega pozytywnym zaskoczeniem. Figurka Rona z #parksandrecreation. Jestem wielką fanką seriali komediowych, a Parks and Rec jest w moim top3, więc prezent idealny. Oczywiście belgijskie piwko, zaraz otworze do obiadku ( ͡º ͜͜ʖ͡º) I różne słodkości, które idealnie się wpasują w moje pieczenie. No i pikantny sosik. Akurat nic co pikantne nie jest mi obce, a tego nie znam, więc będzie super wypróbować coś nowego. A moim mikołajem w tym roku był @unconventional. Bardzo dziękuję za super prezenty. Wszystko idealnie pod mój gust. Mogę polecić tego allegrowicza (ʘʘ)
#pokapake #wykopaka #prezenty
Pobierz wemnieplywaswiatecznykarp - W końcu jest i moja! Paczucha leciała prosto z Belgii i m...
źródło: comment_1672672930JpbfSkr3KHx58nqj130l8w.jpg
  • 8