Wpis z mikrobloga

@stackhouse: W regularniej sprzedaży po 2zł ostatnio w 2002 roku. W 2003 roku już 3,1zł i jedynie kuponem dało się zbić cenę do 2zł. Później było tylko drożej ale czasem zdarzały się jakieś kupony czy promocję, że dało się wyrwać za 2zł. Ale raczej nie przez ostatnie 10 lat.
@eric2kretek: Nie pamietam aby w strefie dobrych cen były po 2zł. I internet też nic nie mówi, wygooglałem jedynie ceny typu 3,50-4zł.
Czis był jakoś z 10 lat temu jeszcze po 2zł na jakieś urodziny mcdonalda ale to było pewnie kilka dni promki.
@Vadzior: no byl czis i cos w stylu kurczakburgera z inna nazwa bo bralem wtedy wielokrotnie pelna torbe XD

Z kuponami i appka potem tez sie dalo nakupowac z 5 czy 6 kanapek po 1.60 albo 1.80zl/sztuka, ale pisze tu o zwyklej cenie ktora byla ponad 4lata bez zadnych dupereli i kombinowania ankiet
@eric2kretek: to ja tego nie pamiętam, ceny typu 2 złote kojarzą mi się z czasami 20 lat temu i jakimiś pojedynczymi krótkimi promocjami.
Kurczakburger to też mam w głowię cenę z 3,5-4zł tylko, ale rzadko jadam kurczaka. Były też jakieś małe kurczakowe wrapy przez pewien czas ale nie wiem czy było to 7 lat temu czy 10+. Snack wrap to się zwało? ale też mam w głowię cenę 4zł.