Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@epll: Bardziej myślałam o miejscu, gdzie można by było zwyczajnie pogadać, stąd myśl o discordzie ;) Ale dzięki za link!
@Ag90: no lotnictwo. Piloci, kontrolerzy, piloci wojskowi, kontrolerzy, dyspozytorzy, bagażowi, obsługa lotniska, marshallerzy, steewardzi, spotterzy, fatanacy, piloci wirtualni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 17 lat już tam na forum i polecam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@epll: Szkoda, że nie ma (powinnam utworzyć? chociaż ja nie mam czasu na adminowanie/moderowanie) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tutaj zapytaj, tutaj tyle ekspertów że pewnie nawet kogoś latajacego w AF1 znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dzięki, jak będę mieć jakieś pytanie, to wiem, że mogę na Was liczyć ;)
lotnictwo net, czy jeszcze jakieś inne masz na myśli?


@Ag90: @cohontes: l.net.pl teraz a 10 lat temu to tak jakby straciło chyba 70% ruchu, niestety

Bardziej myślałam o miejscu, gdzie można by było zwyczajnie pogadać, stąd myśl o discordzie


@Ag90: próbowałem i szukałem grupek na FB i innych miejscach, niestety większość grupek kończy spamem zdjęć, spamem pytań o coś co można w 10 sekund w googlu ogarnąć lub tak
@Ag90: i jeszcze - na wykopie też jest z każdym dniem gorzej tak jak na grupkach czy forach


a i tak na wykopie jakiś maciuś mi napisze "Co ty #!$%@? #!$%@? się znasz XDDDDDDDDDD" i się człowiekowi nie chce komentować bo nie ma sensu, a takich jak ja jest pewnie więcej, którzy wolą zamknąć kartę niż odpisać i czekać na komentarz jakiegoś maciusia.

@epll: @NoMoreTearsJustSmile: