Wpis z mikrobloga

#sylwester #alkohol #gownowpis

Wracam sobie o 4 nad ranem do domu i nagle widzę w rowie samochód.

Zatrzymuję się, wysiadam, podchodzę do samochodu, pukam w szybę - widzę 2 nawalone kobiety.
Drzwi poblokowane, nie było możliwości wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki - szybki telefon na 112.

W międzyczasie kobieta jakimś cudem wyjechała z tego rowu, a więc ruszyłem za nią w "pościg". W międzyczasie zadzwonił do mnie dyżurny z policji, a ja na bieżąco informowałem o lokalizacji. Po około 10 minutach nagle chyba patrole z całego miasta prawie równocześnie dotarły i ją zatrzymały.

Kobietą okazała się być ukrainka, wydmuchała 2 promile. Ciekawe przeżycie, ale #czujedobrzeczlowiek|
EDIT: Nie mam zamiaru oczerniać żadnej narodowości, po prostu podaję fakt jak to wyglądało.
EDIT2: W komentarzach filmiki.
Pobierz tomcionek15 - #sylwester #alkohol #gownowpis 

Wracam sobie o 4 nad ranem do domu i...
źródło: comment_1672665615USbmoOBS0Fb72dBN0oVKTs.jpg
  • 146
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#kiciochpyta #gerda #ubezpieczenia #pko #piwnica


Mirki pomóżcie proszę

Mam ubezpieczona piwnice w PKO

W Owu wymogiem jest kłódka wielozastawkowa

Przeglądając Internety w poszukiwaniu kłódki wielozastawkowej znajduje mi jakieś kłódki za 20 zł co wyglądają jak do zamykania szopy.

Dzwoniłem na infolinię PKO i w sumie nic się nie dowiedziałem. Zapytalem czy mogę użyć np kłódki trzpieniowej gerdy to usłyszałem, ze jeżeli zabezpieczenie będzie lepsze to tak. Na pytanie czy w takim razie
Nie, tylko na Ukrainie to jest bardziej społecznie akceptowalne i takich przypadków jest więcej. Stąd tylko surowe karanie sprawi, że podniesie się fama, że w Polsce się tak nie robi.


@djtartini1: czy powiedziałem, że Ukraińców nie powinni się karać? Jakoś nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze wiem jak jest na Ukrainie, bo przed wojną bywałem tam regularnie. Komentarz niżej napisałem, że dla mnie nie ma różnicy
@tomcionek15: fakt, jest taki, że to, że jest Ukrainką nie ma znaczenia. Mogłaby być każdej narodowości, a Ty lejesz wodę na młyn ludziom, którzy tylko szukają wszelkich negatywnych informacji o Ukraińcach. To tylko prowadzi do napięć społecznych, których efekty może każdy może sobie wyobrazić, jeśli trochę zna historie różnych mieszających się narodów. Także, istotne jest, że jest głupią laską, która wsiadła po alkoholu za kółko. A Tobie się należy medal za