Wpis z mikrobloga

#sylwester #alkohol #gownowpis

Wracam sobie o 4 nad ranem do domu i nagle widzę w rowie samochód.

Zatrzymuję się, wysiadam, podchodzę do samochodu, pukam w szybę - widzę 2 nawalone kobiety.
Drzwi poblokowane, nie było możliwości wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki - szybki telefon na 112.

W międzyczasie kobieta jakimś cudem wyjechała z tego rowu, a więc ruszyłem za nią w "pościg". W międzyczasie zadzwonił do mnie dyżurny z policji, a ja na bieżąco informowałem o lokalizacji. Po około 10 minutach nagle chyba patrole z całego miasta prawie równocześnie dotarły i ją zatrzymały.

Kobietą okazała się być ukrainka, wydmuchała 2 promile. Ciekawe przeżycie, ale #czujedobrzeczlowiek|
EDIT: Nie mam zamiaru oczerniać żadnej narodowości, po prostu podaję fakt jak to wyglądało.
EDIT2: W komentarzach filmiki.
tomcionek15 - #sylwester #alkohol #gownowpis 

Wracam sobie o 4 nad ranem do domu i...

źródło: comment_1672665615USbmoOBS0Fb72dBN0oVKTs.jpg

Pobierz
  • 146
#kiciochpyta #gerda #ubezpieczenia #pko #piwnica

Mirki pomóżcie proszę
Mam ubezpieczona piwnice w PKO
W Owu wymogiem jest kłódka wielozastawkowa
Przeglądając Internety w poszukiwaniu kłódki wielozastawkowej znajduje mi jakieś kłódki za 20 zł co wyglądają jak do zamykania szopy.
Dzwoniłem na infolinię PKO i w sumie nic się nie dowiedziałem. Zapytalem czy mogę użyć np kłódki trzpieniowej gerdy to usłyszałem, ze jeżeli zabezpieczenie będzie lepsze to tak. Na pytanie czy w takim razie