Wpis z mikrobloga

#sylwester #alkohol #gownowpis

Wracam sobie o 4 nad ranem do domu i nagle widzę w rowie samochód.

Zatrzymuję się, wysiadam, podchodzę do samochodu, pukam w szybę - widzę 2 nawalone kobiety.
Drzwi poblokowane, nie było możliwości wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki - szybki telefon na 112.

W międzyczasie kobieta jakimś cudem wyjechała z tego rowu, a więc ruszyłem za nią w "pościg". W międzyczasie zadzwonił do mnie dyżurny z policji, a ja na bieżąco informowałem o lokalizacji. Po około 10 minutach nagle chyba patrole z całego miasta prawie równocześnie dotarły i ją zatrzymały.

Kobietą okazała się być ukrainka, wydmuchała 2 promile. Ciekawe przeżycie, ale #czujedobrzeczlowiek|
EDIT: Nie mam zamiaru oczerniać żadnej narodowości, po prostu podaję fakt jak to wyglądało.
EDIT2: W komentarzach filmiki.
Pobierz tomcionek15 - #sylwester #alkohol #gownowpis 

Wracam sobie o 4 nad ranem do domu i...
źródło: comment_1672665615USbmoOBS0Fb72dBN0oVKTs.jpg
  • 146
@tomcionek15 a to miałeś lepsze doświadczenie niż ja. Jechałem za autem jadącym zygzakiem, na zakrętach wyjeżdżał na przeciwległy pas i nagle skręcając wracał na swój. Zadzwoniłem na policję, jechałem za nim z 15 minut i dopiero ktoś oddzwonił. Typ zdążył zjechać na jakieś podwórko zanim ktokolwiek się pojawił więc było po zabawie.
Super reakcja, gość mógł zabić i siebie i kogoś a policja opieszała jakby nic się nie działo.