Wpis z mikrobloga

Może ktoś podrzucić kilka stron z torrentami z których obecnie korzystacie? Albo link do jakiejś listy stron....cokolwiek....od lat już siedzę tylko na fit-girl, 1337, Torrentleech, nyaa, psa....
Zostało coś z Polskich stron po zamknięciu Nitro? Ten nowy ExSite się nadaje? Jeśli na wykopie ciężko się o takich rzeczach pisze to znacie może jakieś inne miejsce gdzie można z ludźmi pogadać o takich zagadnieniach?
#torrent
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Julo133: jest nadal wybor wsrod polskich bezzaproszeniowych stron, wystarczy chciec poszukac
elitetorrent
vtorrent
cool-torrent
electro-torrent
devil-torrents
helltorrents
  • Odpowiedz
@ubog: Znam kilka z tych stron, ale szczerze, używasz wszystkich? Bo niektóre są strasznie ciulowe (żeby nie przeklinać) i dużo "wstawek" się dubluje na tych stronach.
Nie mam problemu z "szukaniem" - umiem korzystać z wyszukiwarek, ale mi chodziło raczej o polecenia od ludzi którzy korzystają z nich na co dzień. Jako gościu który piraci od czasów dyskietek 1,44" szukam tu opinii ekspertów i znawców tematu, koneserów piractwa ;)
  • Odpowiedz
@Julo133: owszem sa bardziej i mniej ciulowe, z tych co podalem wystarczy chocby electro, oczywiscie nie korzystam ze wszystkich ale jako koneser lubie miec w zakladkach i takie na czarna godzine bo po pierwsze nigdy nie wiadomo kiedy ktoras padnie a po drugie czasami na niektorych zdarzaja sie unikaty wiec zwyczajnie wole miec dostepna wieksza baze do przeszukania.
Agregaty z listami juz podal kolega szumek.
Ja jeszcze polece strone z
  • Odpowiedz
Dziękuję @Colek @szumek @ubog
To było rzadkie przeżycie dla mnie na wykopie. Nikt się nie p-----------ł do ortografii, nikt nie próbował mi tłumaczyć że lepiej streamować albo kupić sobie netflixa. Dostałem szybką i rzeczową odpowiedź na moje pytanie. No szok ;)
  • Odpowiedz