Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie szukać dziewczyny której mogę zapłacić za spędzenie czasu ze mną? W grę wchodzi: rozmowa, spacer, wyjście na piwo, wyjazd, planszówki albo cokolwiek podobnego. Zwykłe koleżeńskie rzeczy. I tak nie mam nic do stracenia. Wiek poniżej 30 i prawie zero znajomych a z roku na rok coraz gorzej. Jestem normalny, z wyglądu przeciętny ale za to samotny. Na apkach randkowych szukać i od razu dawać propozycje że zabiorę ją gdzieś? Czy w opisie coś takiego dać? Par nigdy nie miałem zbyt dużo to i tak może być ciężko. Jest mi już wszystko obojętne, więc nie pytajcie skąd taka desperacja. Aha i nie mam konta na wykopie (nie mogę założyć bo nr był kiedyś używany) więc nawet nie mógłbym na priv napisać. Nie liczę na #seks tylko zwykłe, regularne spędzanie czasu z jakąś przeciętną różową.

#suicidefuel #agepill #depresja #samotnosc #przegryw #blackpill #doomer #void #feels #doroslosc #relacje #tfwnogf ##!$%@? #agepill #zwiazki #zycie #bluepill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b1fe957b6d682323d71bcf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Gdzie szukać dziewczyny której mogę...
źródło: comment_1672660914iWtgCFipuZY0vfzXS2i72j.jpg
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: co do planszówek, jest sporo grup, gdzie można się umawiać na rozgrywki. Btw, jest też dużo grup, gdzie ludzie umawiają się na wspólne wypady w góry. Jeśli jesteś z tej części Polski, to polecam takie wybory. Świetnych ludzi można poznać ()
@randomex58:

zapisujesz sie na kółko szachowe, do społeczności kościelnej, piłke cokolwiek


Pytanie czysto na serio, jak wy tego niby szukacie? Bo widziałem te rady już wielokrotnie i nadal tego nie rozumiem, bo facebook świeci pustkami, a poza netem to już naprawdę nie wiem gdzie by mogłby być jakiekolwiek ogłoszenia.
@AnonimoweMirkoWyznania:
@Kamilo67:

Grupy maniakalno planszówkowe / górskie radziłbym olać ze względu na to że często "nie pogadasz" z takimi typkami o wielu tematach Co innego jak wybierzesz się czasem na event tego typy a co innego jak jesteś w grupie która każdą chwilę poświęca na jedno i to samo. Taniec jest mooocno przereklamowany jako miejsce do poznawania dziewczyn, miejsce jest bardziej warte tyle co nabyte umiejętności BTW zaobserwowałem że dziewczyny
@AnonimoweMirkoWyznania: szukaj tam gdzie sie znajduje dziewczyny do sponsorowania, wiele dziewczyn umawia sie na rozmowe i spedzanie czasu bez seksu. Na przyklad posiedziec w knajpce, albo isc razem na koncert. I to wcale duzo nie kosztuje.
Popatrz na szukambogatego.pl