Wpis z mikrobloga

@supra107: Przede wszystkim wciskanie na siłę silnika Frostbite do tej gry to potężne xD, które odbija się na fizyce. NFS'y z czasów Black Box może i były później dość miałkie za to fizyka zawsze była przyjemna i mimo wszystko kolejne części przechodziłem jak zły. Od czasów przejęcia marki NFS przez Ghost Games i Criterion Games fizyka jest fatalna i cokolwiek by dobrego nie zrobili (np NFS 2015 według mnie był całkiem
@supra107: mogli by dac klimat prawdziwych ulicznych wyścigów i zaskoczyć wszystkich, jakiś model jazdy kompromisowy z realnym ale trochę arcade aby był fun. No i coś czego nie chcą dać ze względu na dlc, możliwości łatwego modowania. Ale to tylko moje zdanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: A jak już przed premierą ludzie narzekali bo było widać, że będzie crap to czytałem 'nawet nie wyszło, a już hejtujecie, pRzYnaJmniEj prUbujOm czEgOś nOwegOo!!11'
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3gion: jakie mam dać Ci źródło? Mam teraz szukać wszystkich postów na reddicie itd po każdej premierze NFSa?
Przecież o tym non stop się dyskutuje, EA obiecuje za każdym razem, że będzie tak jak chcą ludzie, którzy w to grali a potem wypuszczają taki szmelc. :D
@supra107: grałem (i ukończyłem) każdą z części od jedynki do NFS Rivals. Need for Speed z 2015 roku skutecznie mnie od siebie odepchnął na tyle, że pograłem może dwie-trzy godziny i wyłączyłem.
Później pojawił się Payback z tym #!$%@? systemem kart i wtedy uznałem, że czas się z serią pożegnać na dłużej. Szkoda jak cholera.

Odkryłem za to, że jest jeszcze Forza oraz pierwsza część The Crew i na NFS nie
Pobierz k.....r - @supra107: grałem (i ukończyłem) każdą z części od jedynki do NFS Rivals. N...
źródło: comment_1672666293jCjLizbJHlAn51HH3iR2BQ.jpg
@Michalius: Przecież stare Most Wanted (imo najlepsza część serii) czy Undergroundy to były właśnie gry dla dwunastolatków (zagrywałem się nimi w podstawówce i gimnazjum), czyli dokładnie tak jak teraz Unbound. I całkiem szczerze, choć mam 24 lvl na karku, to w Unbound bawię się świetnie, bardzo podoba mi się właśnie ta kreskówość. A model jazdy jest fatalny przy tej pierwszej furze, jak po godzince-dwóch ją tracimy i kupujemy normalne, pierwsze auto
@ZlodziejBilonownic dokładnie.
I do tego były to gry proste i krótkie.

Ostatnio zainstalowałem carbona to nie wiem czy zajęło mi 7h by ją skończyć - w tym robiłem drifty po 10 razy bo najbardziej je lubię.

Nowe NFSy odrzucają mnie już samym szukaniem wyścigów. Zainstalowałem heata to po 30 z rzędu pościgiem policji miałem tego dość. Nawet do wyścigu nie dało się dojechać bez policji.