Wpis z mikrobloga

@lobuziak-z-doliny-muminkow: eko dildo ma pozytywny wplyw na szkolna bo jest smiechu warty i kazdy ma z niego beke a bez niego i jego wyczynow np fotki gazet itd nie byloby juz tyle smiechow. To akurat obiektywna samoocena.
A co do przejmowania belwederu to pozostaje przemoc a wiec jak przemoc to bedzie zaraz kapusiowanie na komendzie i tyle z jego bohaterstwa zostanie.
Dziwi mnie ze naziole nie pogonili tego sprzedawcy przeciez on
@Jezus_Choroszcz: żadni to naziole, banda zwykłych foliarzy i planktonu politycznego od prawa do lewa, szukającego swojego miejsca w świecie. Czeczetkowicz może miał styczność z tym środowiskiem za młodu - nie wiem, nie słyszałem, ale on zaczynał w partii Bubla - Polskiej Partii Narodowej i przez jakieś tam konflikty odeszli i założyli Podlasie XXI w. Próbowali bawić się w nazioli, piaskowe koszule (POzdrawiam uniwersum dr. Sendeckiego xD), ale raczej budzą śmiech i
z niego beke a bez niego i jego wyczynow np fotki gazet itd nie byloby juz tyle smiechow. To akurat obiektywna samoocena.

A co do przejmowania belwederu to pozostaje przemoc a wiec jak przemoc to bedzie zaraz kapusiowanie na komendzie i tyle z jego bohaterstwa zostanie.

Dziwi mnie ze naziole nie pogonili tego sprzedawcy przeciez on nawet hajsu nie ma

+: sagunia


@lobuziak-z-doliny-muminkow: krecik krecik poryty ma berecik