Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Chłop załamany. Dzwoni do niego dziewczyna 20 lat, dwójka dzieci - chłop myśli jakaś patologia itp. A gdzie tam... Juleczka beztroska, dzieci pilnuje, mieszkanie własne. Podróże? Cypr, Angola, Grecja, Hiszpania... A chłop jak głupi się cieszy, że kawałek Polski zobaczył i to głównie tej wschodniej ¯\_(ツ)_/¯. Co wart życie chłopa? Żebym może wcześniej wstawał byłoby inaczej, prawda? Tfu na oskariade - dla nich uczucie nieszczęścia nie istnieje. Co by nie zrobili i tak nie spadną na dno. Mógłbym tu pisać i pisać... Żeby nie było, nie boli mnie cudze szczęście. Tylko niech normictwo nie wciska mi tych pierdół o byciu kowalem własnego losu. A Juleczka miło gada i kulturalna dziewczyna, dzieci chyba zadbane jak trzeba więc też złości nie mam. Ale to jest przepaść!!!

#tinder #julka #polskab #przegryw #normictwo #patologiazewsi #bieda
  • 7
@Rimbolo: Nie wiem o co ci chodzi, ale tez kiedyś nie miałem pieniędzy, a potem uderzyłem pięścią w stół i wziąłem się za siebie. Od narzekania jeszcze nikt się nie wzbogacił. Na początek polecam książkę: od nędzy do pieniędzy, potem: bogaty ojciec biedny ojciec
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.