Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 198
Nie spodziewałam się tego, że zatęsknię za #medicover, bo #enelmed to nieśmieszny żart. Terminy do internisty gorsze jak na NFZ, baby na infolinii nieogarnięte (jedna rzeczywiście chciała mi pomóc, reszta była chyba tam z przypadku). W zeszłym tygodniu udało mi się dostać do ich lekarza, dostałam leczenie objawowe, l4 do końca tygodnia i informacje, że jak się nie poprawi to mam dzwonić, to xD, bo jak mój stan zdrowia się nie poprawiał, a tylko pogarszał i próbowałam umówić się na kolejną wizytę, to terminy były już na koniec tego tygodnia. Do tego czasu wylądowałabym już w szpitalu. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich zaślepionych uważających, że prywatna służba zdrowia, to idealne rozwiązanie.

  • 104
@Green81: miałem to gówno kiedyś i przez zabawę z umawianiem się ochrzciłem ich jako analmed

+: Iama_freethinker, Green81


@frez: Jakże sprytnie wymyśliłeś taką nazwę dla kliniki. A użycie słowa "gówno" do opisania twoich doświadczeń? Czysta poezja. Jestem pewien, że cały personel Enelmedu będzie zachwycony, że ich ciężka praca i poświęcenie zostały zredukowane do tak prostackiego języka.