Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 198
Nie spodziewałam się tego, że zatęsknię za #medicover, bo #enelmed to nieśmieszny żart. Terminy do internisty gorsze jak na NFZ, baby na infolinii nieogarnięte (jedna rzeczywiście chciała mi pomóc, reszta była chyba tam z przypadku). W zeszłym tygodniu udało mi się dostać do ich lekarza, dostałam leczenie objawowe, l4 do końca tygodnia i informacje, że jak się nie poprawi to mam dzwonić, to xD, bo jak mój stan zdrowia się nie poprawiał, a tylko pogarszał i próbowałam umówić się na kolejną wizytę, to terminy były już na koniec tego tygodnia. Do tego czasu wylądowałabym już w szpitalu. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich zaślepionych uważających, że prywatna służba zdrowia, to idealne rozwiązanie.

  • 104
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M83_: zależy co masz na myśli, ale chyba do każdej przychodni musisz się wcześniej zapisać (może być tego samego dnia), bo jak wejdziesz z ulicy to będziesz czekał na wolne miejsce, albo nie dostaniesz się w ogóle tego dnia
@Ziutek_Grabaz
Odnosnie pamietow medycznych mam jedno zdanie: scam
Ide do przychodni najblizej mnie( jakas sieciowka): dzien dobry chce sie zapisac do lekarza X( tutaj specjalizacja)
Na nfz? Taki i taki termin- za 2-3 miechy
Na karte? Taki i taki termin- za dwa tygle- miesiac
Nie,ja prywatnie,zaplace.
Pan doktor czekal w gabinecie numer 3.
Tak to wyglada
Dodatkowo dowiedzialem sie,ze jak chce konsultacji z profesorem od pulmunologii swiatowej slawy,to on przyjmuje w taki
@Green81: Menelmed


@BorowikSzlachetny: Dziękuję za tę interesującą uwagę dotyczącej nazwy wspomnianej kliniki. Nie wiedziałem, że Menelmed to także nazwa Enelmedu. Oczywiście, jeśli jesteś ich pacjentem i masz jakieś skargi lub uwagi, to możesz do nich napisać. Z pewnością będą otwarci na ich wysłuchanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M83_: nie wiem jak w de, ale na naszą nie ma co za bardzo narzekać.
Trza pojechać np do USA, UK, Australia nie mówiąc na wschód od nas czy Azja czy Korea. To się doceni naszą.
My jako społeczeństwo większość żąda tu teraz natychmiast lub wylatujesz z pracy. Tym sposobem cały naród by nie pracował bo każdy każdego by zwolnił
@Green81: Tak, enelmed to gówno jakich mało. Poprzednio miałam falck i myślałem, że było źle ale to jest wyższy poziom


@pakerzus: co za ciepła i serdeczną opinia o tej klinice. Możliwe, że rzeczywiście mają jeszcze dużo do poprawy, ale nie jestem pewny, czy obraźliwe i bezpodstawne zarzuty są najlepszym sposobem na to, żeby im pomóc.
@Green81: Enel med to najgorszy shit xd firma mi zmieniła to w listopadzie z medicoveru, i jak myślałem, że tamto ma wiele do życzenia, tak tutaj to jest po prostu jakieś dno. Oczywiście, jak chcesz dostać się do enelmedu do lekarza płacąc bez abonamentu to masz terminy z godziny na godzinę, z abonamentu to trzeba sobie poczekać, albo nie masz nic dostępnego.

Jakoś usług też jakaś taka nijaka, oceny tych lekarzy
@Green81 tak z ciekawości, jakie miasto? Bo w Warszawie przeniosłem się z 2 miesiące temu z czegoś zawierającego Enelmed na pełen Medicover i to była najgorsza decyzja 2022 roku zdecydowanie. Terminów do specjalisty ze świecą szukać, a działanie ich strony oraz apki to tzw #!$%@? z grzybnią moim zdaniem. Więc mocno zaskoczył mnie ten wpis
@Green81: obecnie to jest tragedia, luxmed to jest bajka w porównaniu do obecnego enelmedu. Tak z 10 lat temu byli topowi, ale jak się sprzedaje abonamenty i nie tworzy nowych placówek tylko przejada zyski to tak to się kończy. Na pewno ktoś tam sobie piekną premię odebrał, ale kosztem ludzi korzystających z abonamentów medycznych. Przykład: kiedyś umawiałeś 10 zabiegów pełnej rehabilitacji i miałeś wszystko zaplanowane, teraz 1 i scigasz się z