Wpis z mikrobloga

Całą młodość nie potrafiłem się pogodzić z tym co mnie spotkalo. Po jakimś czasie przy pomocy psycholog zaakceptowałem siebie i to co mnie spotkalo ale nigdy nie pogodzę się z tym co mi dzieci na boiskach mówiły a później w szkołach a na koniec moja była, która mnie zdradzała. Powiedziała, że jestem #!$%@? kaleką ułomnym fizycznie i psychicznie. Nigdy się z tego nie pozbieram. Ze osoba która mnie zdradziła zrobiła z siebie ofiarę w social mediach a mi totalnie zniszczyła głowę TOTALNIE #!$%@?. Ze jestem kaleka i nikt już mnie po niej nie zechce. Mam 29 lat od małego cały czas mi przez chorobę jeździli ale słowa byłej nigdy nie wyjdą mi z głowy bo została roztrzaskana owa głową.

Jesli myślicie ze kobity to łagodne
empatyczna zwierzątka TO NIE!

Przepuklina oponowo - rdzeniowa
- całościowe zaburzenia czucia zwieraczy
- zastawka pudenza w głowie/wodogłowie
- długość stop na poziomie 3latka
- wada wymowy, zaniki pamięci, bóle głowy
#choroby #zalesie #medycyna #przegryw
PS. Nie jestem czarnoskóry hehe

Czy chciałbym żeby w jej rodzinie urodził się ktoś taki sam? NIE. Ja żyje nadzieja ze znajdzie się kiedykolwiek jakis facet który napluje jęk w twarz. Wiem że się o tym nie dowiem ale mam nadzieję że jakis napluje
Pobierz R.....m - Całą młodość nie potrafiłem się pogodzić z tym co mnie spotkalo. Po jakimś ...
źródło: comment_1672625401f635Dbkeml8cYjjnvAMWsR.jpg
  • 52
@RazDwaOsiem: Jestem pewien, że kilka miesięcy temu czytałem opis Twojej sytuacji i wtedy konkluzja była bardziej pozytywna... No i to kolejny przykład, że przy zawieraniu związku twarz jest najważniejsza i koniec. Wtedy ma się szanse, pomimo innych dolegliwości. Z drugiej strony zawsze jest rozkmina: lepiej coś mieć i to stracić, czy nie mieć nigdy... Co do ostatniego akapitu - ja życzę tym, co mnie potraktowali jak odpad, żeby im przytrafiło się