Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adammonster: bo to remake 3 generacji, nostalgia. Pokemony dla mnie skończyły się na trzeciej genie, a Emerald to jedna z trzech odsłon tej generacji (Ruby i Sapphire to jedyne, które dostały remake). Prędzej bym szedł w HeartGold lub SoulSilver ale też są drogie. Ogółem te starsze geny miały jakiś element rozstaju dróg i mogłeś pewne rzeczy zrobić nie po kolei. W nowych jesteś ciągnięty za rączkę, poziom trudności to próg, a
@KromkaMistrz: 1 i 2 odznakę trzeba było zrobić najpierw, a potem Ci się gra właściwie otwiera, kolejne odznaki, które cokolwiek wymagają to 7 (do dotarcia do miasta z tym gymem potrzebny jest surf) i 8 (tutaj trzeba mieć poprzednich 7 odznak). Na upartego to możesz zrobić w kolejności 1, 2, 6, 7, 5, 4, 3, 8.
@paqo: a czy nie bylo tez tak (chyba dalej tak jest) ze kazdy gym odblokowuje mozliwosc lapania i "sluchania sie" pokemonow do danego levelu. Tzn ze jak zrobiles tylko 2 gymy, to nie dalej rady wbic swoich pokemonow na taki lvl aby pokonaly 6 gym, gdzie juz +/- 40 lvl był potrzebny? Fizycznie faktycznie ludzie tak grali? Bo ja przyznam, zawsze grałem po bożemu... :P
@KromkaMistrz: W pierwszej generacji pokemony złapane przez Ciebie zawsze się będą Ciebie słuchały, te ograniczenie dotyczy tylko pokemonów z wymiany. Zresztą ta generacja jest tak zepsuta, że jak się wie co robić to nie problem zrobić gyma pokemonami mocno poniżej levela pokemonów gym lidera.

A czy grałeś po bożemu to nie wiem, mi samemu się wydawało, że robię w kolejności, dopiero po latach się dopatrzyłem, że Koga jest przed Sabriną na
@Kryspin013: co ty gadasz
- warunki pogodowe realtime w swiecie gry
- dodatkowe nabyte umiejetnosci pokemonow
- ruchy zmieniające mechanike aren
- podwójne walki
- battle frontier
- postgame content
- świetne rozwinięcie historii z ruby/saphire
Można wymieniać i wymieniać, jest to praktycznie remake pierwszych poków, wygląda kapitalnie do dzisiaj i posiada świetny soundtrack.
Więc jaka to cofka? xD
- warunki pogodowe realtime w swiecie gry


@reakwon: bzdura, są skryptowane i związane z konkretnymi lokacjami.

- battle frontier


@reakwon: dodany dopiero w emerald, sama 3 gen tego nie miała

- postgame content


@reakwon: proszę cię xD

Można wymieniać i wymieniać, jest to praktycznie remake pierwszych poków, wygląda kapitalnie do dzisiaj i posiada świetny soundtrack.


@reakwon: Pierdzenie w trąbki, świetny soundtrack nie ma co. Żadna inna gen nie