Wpis z mikrobloga

Jestem w 3 klasie technikum, po zakończeniu 1 klasy czuję że ten zawód nie jest dla mnie. Wybierając średnią szkołę nie wzięłam pod uwagę tego gdzie idę nawet nie wiem czemu taka szkoła, a nie inna xD
Coraz częściej myślę o tym co robic w zyciu, jaka praca była by dobra. Za każdym razem gdy ktoś mnie pyta na jakie studia chcę iść to mowię, że nie wiem jeszcze nawet nie mówiąc o tym ze pewnie będzie problem z matura, a co dopiero studia #!$%@? xd
Cały czas tylko gram albo rysuje, postanowiłam, że poświęcę wiecej czasu na Blendera i rysowanie, ponieważ jedyny pomysł jak na razie to tworzenie modeli.
Czytałam o pracy jako character artist i nie wiem czy to dobra decyzja ale innego pomysłu na siebie jak na razie nie mam. Wiem, że pewnie więcej osób w moim wieku myśli w podobny sposób, ale chyba nie tak powinno to wszystko wyglądać.

#szkola #nauka #zalesie
  • 9
@Karolaaa555: Poszłam na bio-chem, bo na mat-fiz się nie czułam z podejściem, że po tym będę miała większe szanse na bardziej perspektywiczne studia niż jakiś human. Później poszłam na studia medyczne (nie lekarski, ale też całkiem dobry kierunek na Uniwerku Medycznym) i skończyłam go nie czując totalnie, robiąc jeszcze drugi kierunek na medycznym na magisterkę.
Zmarnowałam swoje lata, podatki nas wszystkich, bo nie wyobrażam sobie pracy w zawodzie nigdy. Z perspektywy