Wpis z mikrobloga

Hej Mirko,

Ja tak właściwie nie lubię Harry'ego Pottera i Lord Of The Rings (filmów, książek nie czytałam), nie mogę tego oglądać, bo jest dla mnie sztuczne i zbyt baśniowe. Czy ktoś mi powie co mi jest? Smutno mi z tego powodu, każdy mówi, że to jest zajebiste, no a ja mam odruch wymiotny kiedy to oglądam. Eh. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A może jeszcze dodam że z "podobnych" rzeczy oglądałam Merlina i był super. I przeczytałam jedna część asoiaf i była super.

#harrypotter #lotr #fantasy #filmy #pytanie
  • 7
@Totendajnapiwo:

No niby tak, ale te dwie serie są dla mnie bardzo podobne na pewnym... poziomie, ciężko mi nawet to określić

Nie chodzi mi o sam sens fabuły czy postaci, tylko sztuczne dialogi, sztuczne zachowania, czasem niepotrzebnie rozwlekłe sceny, przewidywalność pod pewnym względem, nieśmieszne żarty (to bardziej w lotr), eh
@Miecz12: nie oglądałam tego, ale myślę, że mogłoby być dla mnie bardziej przystępne, mimo wszystkich tych pomyj, które się ostatnio wylewają na ten serial xD

Ale nie wiem nawet czy da się to w ogóle zestawić z wyżej wymienionymi xd A chodzi mi właśnie o to, że chce się dowiedzieć dlaczego ich nie lubię (jako przeciętny kinomaniak).