Wpis z mikrobloga

@yupitr racja, ale jak sobie przypomnę np jak jeździłem za gowniaka z tatą na giełdę za autem i jak to wszystko wyglądało a jak zawsze patrze na Kevina to nie wierzę jaka to jest przepaść
A co się niby zmieniło? Dużo jeżdżę po Polsce Wrocław, Olkusz czy Gubin znam dobrze, dwa razy byłem w Warszawie a raz na Słowacji w Tatrach więc trochę świata zwiedziłem to nie są jakieś duże zmiany ani też ny nie jest jakaś wielka sprawa
A co się niby zmieniło?


@Kano7: :DDDDDDDDDDDDDD nie no wcale standard życia, czystość miast i ulic czy #!$%@? wszystko od ilości autostrad po ilość skrojonych prosto ze stóp używanych butów jest takie samo jak 20-30 lat temu.
@LifeReboot: ale co konkretnie podaj jakiś przykład, ja Ci podam , że np, pałac kultury nadal nie umyty a niektóre drogi nie wyremontowane? Byłeś we Wrocławiu albo Szczecinie? Ile tam kamienic straszy ale o Pradze północ słyszałeś?
@clickPLUS: szczerze? Nie chcę się chwalić czy wywyższać ale skoro sam zacząłeś to odwiedziłem wszystkie 3 drewniane wierzę widokowe w swojej okolicy oraz dwa parki we Wrocławiu a raz zrobiłem mały trip po kebabach w Piotrkowie Trybunalskim (jeden na cienkim a drugi na grubym) w między czasie planuje dalsze podróże Łomża, może Skierniewice jak ciocia Patrycja zaprosi :)