Wpis z mikrobloga

Końcówka poprzedniego roku okazała się mocno szalona, zatem czas rozpocząć nowy rok z pozytywnym przytupem, czyli wykopaką, którą otrzymałem od @karmelkowa prosto z Holandii! Cała zawartość pięknie zapakowana i oczywiście idealnie dobrana! Dziękuję za miły i humorystyczny list, podczas czytania uśmiech nie schodził mi z twarzy, przesyłam także pozdrowienia dla Karmela, proszę przekazać jakiś smakowity kąsek w moim imieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczucha bardzo praktyczna, kalendarz z łamigłówkami to strzał w dziesiątkę: oprócz możliwości potrenowania czytania po niderlandzku, będę mógł porzucić wszechobecne na biurku karteczki samoprzylepne i zapisy przenieść do jednego miejsca. Nowy rok, nowy ja, więcej porządku, mniej chaosu. Zestaw degustacyjny leci ze mną i będzie aktywnie wykorzystywany, podobnie jak część wiktuałów, pomijając te już niestety skonsumowane - zawartość pokazana na zdjęciu się znacząco skurczyła. Ginger ale to nadnapój, mój ulubieniec od lat, w wykonaniu red bulla nie miałem jeszcze okazji go wypróbować.

Pięknie dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku, niech najbliższe dwanaście miesięcy przyniesie same pozytywy!

#pokapake #wykopaka
Pobierz unconventional - Końcówka poprzedniego roku okazała się mocno szalona, zatem czas roz...
źródło: comment_1672599370wyDksXdKvOmyaljo2t2NBi.jpg
  • 5