Wpis z mikrobloga

1 Zwolnij prawdopodobnie najlepszego trenera na rynku, który wyprawiał cuda z twoją bandą dzbanów, będącą dzieckiem dekady bezmyślnej polityki transferowej i szatana, bo podważa twoją wizję
1b Twoja wizja opiewa na 12 zawodników na boisku i kupienie Ronaldo btw
2 Zatrudnij chłopa o charyzmie kija od szczotki, który z osiągnięć, to jest brytolem i jakimś cudem nie spuścił ligowego średniaka do Championship
3 Deklaruj pełny immunitet i zaufanie do niego przez najbliższe 10 lat
3b Po drodze kup jakiegoś losowego typa z tego średniaka za 70 milionów Euro zamiast sensownego wahadła
4 ?????
5 Profit

#chelsea
  • 5
@Warzywo: Bałem się, że za amerykanów skończymy jak ManU, a tu zanosi się, że będzie jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza Silvą i Jamesem resztą naszych zawodników miała by max ławkę w innych klubach z big6. Boehly zamiast pozbyć się tego całego szrotu i zrobić porządek w klubie to po prostu dokupił kolejny szrot, dodatkowo ośmieszając nas na rynku transferowym - kupując dopiero 4 pozycje z
@ZagubionyPodroznik: Nie przesadzałbym aż tak, kupiono trochę zawodników z czego najbardziej w oczy kłuje przepłacony Cucurella. Środek pola to jest dramat a skrzydła to sinusoida, napastnika jak nie było tak nie ma. I ten środek pola boli najbardziej bo Chorwacja już drugi turniej MŚ pokazuje, że wystarczy mięć mocnych piłkarzy w tej formacji a resztę da się ukryć.

@Warzywo: #!$%@? Tuchela i nie pomogło? Ja w szoku.

A tak w ogóle to jak chelsea gra w tym sezonie? Bo premier league na via play przenieśli i prawie żadnego meczu nie widziałem xD