Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy to ja jestem jakiś chorobliwie zazdrosny czy może serio mam powody do złości?
Do dziewczyny pisze jakiś stulejarz z którym gra w csa i mc (oprócz niego jest jeszcze paczka jego znajomych). Raz ją zaprosili do gry i teraz sobie z nimi gra. No i spoko, miała już kolegów, ja też mam koleżanki. Ale ten typ mnie wpienia. Piszę cały czas z nią, wysyła jej wiadomości o 3 nad ranem. Dzwoni i chce pogadać sobie o pierdołach nawet jak jestem 3 metry dalej w innym pokoju. No kuźwa xd miarka się przebrała jak zobaczyłem gdy na whats appie wysyła jej całuski. To było jakoś w wigilię. Nie wytrzymałem i powiedziałem, że mi to nie pasuje, czy nie widzi w tym nic dziwnego? Przecież ten gościu ewidentnie chce ją przeruchac albo mi ją odbić. Ona na to, że wie ale jest ze mną szczęśliwa i jak ma super faceta to nie interesuje jej żadna inna relacja z nim niż tylko kumpelska. A kontaktu z nim nie urwie bo “fajna morda z niego" i nie będzie miała z kim grać w csa.
No tylko jak ja na początku naszego związku miałem podobną sytuację gdzie pisała do mnie dawna koleżanka z pracy i chciała umówić się na kawę to chodziła zdenerowana całe dnie i zerwałem z nią kontakt bo widziałem jak ją to dobija.
Nie wiem czy postawić sprawę jasno i powiedzieć jeszcze raz co o tym gościu myślę czy dać się rozwinąć sytuacji. W końcu jak jest w stanie mi odbić kobietę jakiś stulejarz z neta to nie widzę przyszłości na takiego związku.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b1b98f7b6d682323d710c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
Znaczy wieeesz... To że on coś chce to nic nie znaczy.
Pół wykopu coś chce od różnych kobiet i jakoś nadal dalej chcą i chcą bezskutecznie, bo to tak nie działa, że ktoś coś chce i druga osoba magicznie slucha.

Natomiast przykre jest, że dziewczyna ma gdzieś, że dla Ciebie jest to niekomfortowe i że też nie dała facetowi jasnego sygnału, że tamten zachowuje się wobec niej niestosownie.
I no powinna to
@AnonimoweMirkoWyznania: Przerabiałem to kiedyś. Laska będzie dalej z nim gadała a Ty będziesz coraz bardziej zazdrosny. Przez to będą kłótnie a gość będzie ją nastawiał przeciw Tobie, gadki że na nią nie zasługujesz, źle traktujesz etc. Drogą tutaj nie jest dominacja jej i wytykanie tego tylko zdystansowanie się. Możesz jeszcze raz jej powiedzieć jak się z tym czujesz i tyle. Jak dalej będzie tak robiła to się dystansujesz. Jeśli jest osobą
pójdź z tą byłą koleżanką na kawę, jak dziewczyna zacznie coś gadać powiedz że traktujesz tę koleżankę tylko jako kumpelę bo fajna z niej morda

skoro twoja laska lubi wzbudzać zazdrość, pokaż jej że też potrafisz i postaw ją w takiej samej sytuacji, niemniej jednak prędzej czy później czeka Cię ewakuacja i karnet na siłownię xD


@sharkslayer: zajebista zabawa, może dla 15 latków

Dorosły facet to powinien ją #!$%@?ć z życia