Wpis z mikrobloga

Wiecie ile czasu nie byłem na randce? No, moze nie licząc tych dennych tinderów, jakies… 10 lat?

Byłem żonaty kiedys ;) nie korzystalem wczesniej z tinderów (znaczy, po rozwodzie juz tak) i jestem zdumiony jak ten swiat ZDZICZAŁ. Te „anonse” są jakby odarte z pewnej nuty tajemniczości…

Cześć jeestem Anna:
100% coś tam
95 % coś tam
80 cos tam

I tak dalej. Nawet nie kumam o co biega i skąd ten wykres? Xd robi się jakis test czy co? Fakt, wyszedłem z „wprawy”, moj przedział wiekowy tez się zmienił, ale komunikacja obecnie jest duzo trudniejsza, niz kiedys.
Druga prawda jest tez taka, ze ja tez nie jestem taki wesoły i spontaniczny jak kiedys, wiec tą energią nie zarazam innych. Chciałbym, alby dla odmiany to ktoś zarazal mnie energią, nie ja kogos…

Tak czy siak- noworoczne postanowienie- uczynic swoje zycie bardziej barwnym, oraz wychodzić ze strefy komfortu. Good?

#randki #tinder #postanowienianoworoczne #gownowpis
  • 13
@pam_lila3: No i oczywiscie spam, totalny spam- napisz do mnie na insta bo tam jestem częściej. W moim utopijnym idealnym swiecie te cwaniary dostają perm bana za takie cos, ale prawda jest taka ze tinderowi te spamerki są na rękę, bo nabijają oglądalnosc, wyswietlenia.
@Czyste_Buty: Wszystko fajnie, ale to pokolenie 2000+, co oni już Biebera za starego uważają. Jak pierwszego PC miałeś na studiach, a w 2006 roku legalnie rwałeś różne posmarowane opalaczem Kaśki na Golfa III dziadka Mietka, to ich po prostu nie jesteś w stanie zrozumieć i rozważ chyba jakieś emeryckie sympatie.peel hehe Dlaczego? Bo tam 40+ jest sporo, a młode sobie odpuść. Chyba, że chcesz być jeszcze jak Konrad Marek czy jakoś