Wpis z mikrobloga

@dean_corso: ojciec biologiczny Iwony i siostry Marty ponoć był gangusem Zmarł w 2018 r, przyszywany chrzestny Iwony jest gangusem, do tego matka przed małżeństwem z kindą bujała się z jakimś sopockim taksówkarzem który też pewnie kryształowy nie był, samego Pana k. Też podejrzewam o różne układy. Matka urodziła 3 córki, 2 zabrał jej sąd, jedną wzięli dziadkowie od strony matki czyli starej Iwony druga od strony ojca czyli tego nieżyjącego. Do
  • Odpowiedz
@Szakalio: a dobra już kumam. Czyli dziadkowie zabrali do siebie jedną z tych zabranych przez sąd. A nie wiesz dlaczego sąd zabrał? Za darmo nie odbierają nikomu dzieci... i w jakim wieku pozostałe córki? Iwona była najmłodsza czy najstarsza?
  • Odpowiedz
@Smyrgolek: Iwona była najmłodsza, pierwsza córkę urodziła jak miała ponoć 15 lat ojciec nieznany, a Martę i Iwonę zrobił jej ten nieżyjący ojciec. Czemu zabrali dzieci, no, a czemu zabierają ?
  • Odpowiedz
@Asousino: interesuje się tą sprawą dłużej niż ty żyjesz także oświeć mnie następny użytkowniku, gdzie tu są bzdury i nie zweryfikowane informacje które powielam. Masz jakąś kontrę?
  • Odpowiedz
@Szakalio: juz ci napisalem imbecylu, jak ty masz z 15 lat dzieciaczku, a jesli dlugo sie interesujesz to znaczy, se jestes debilem skoro nie potrafiaz nawet doczytac pewnych kwestii
  • Odpowiedz
@Szakalio:

miała 3 córki 2 zabrane plus Iwona.


To dlaczego wszyscy tu piszą, że jak Iwona zaginęła to jej matka z ojczymem wywieźli druga córkę do rodziny do Poznania?
Przecież to wszystko co tu piszecie się w ogóle nie trzyma kupy. Najpierw nagonka na matkę, że wywiozła drugą córkę, że to podejrzane. A potem, że miała odebrane prawa do opieki. To co, porwała tą córkę żeby móc ją odwieźć do Poznania?
  • Odpowiedz
@niemaniema a teraz w nowym dokumencie Netflixa stara Iwona mówi, że miala tylko jedno dziecko - Iwonę. I, że kiedy siedzą wszyscy razem przy wigilijnym stole, wraz z jej rodzicami (niby tymi co mieli wychowywać drugą córkę starej Iwony) i rodzeństwem z dziećmi, to ona jest całkiem sama. Więc ile dzieci ma naprawdę stara Iwona? I dlaczego zostały jej odebrane prawa rodzicielskie? Zresztą nie tylko jej ale i ojcu/ojcom pozostałych dzieci?
  • Odpowiedz