Wpis z mikrobloga

jakies fajne picki na jng low elo ?
póki co grałem teemo/twitch i bardzo dobrze jest ale powoli sie nudza i maja dosyc slaby clear szczegolnie early twitch
mysle o shyvanie może amumu czy jax

próbowałem s tier hecarima to niby wszystko fajnie ale jednak czuje duze braki w dmg ciezko mi solo cokolwiek zrobic a team 7/10 gankow po prostu nie widzi mimo pingow czy reaguje za wczesnie/za pozno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
te problemy rozwiazywal mi wlasnie twitch bo moglem sobie tanczyc na lini i solo naet bombardowac double kille
#leagueoflegends
  • 15
@Forever_zielonka: Lee Sin, wczoraj piękną gierkę miałem przed spankiem. Konto jakieś nowe więc placementy w silverze. Mobilność, satysfakcja z ward jumpów i kicków, obrażonka i szybkie skończenie giereczki. Ze swoich picków mogę jeszcze polecić Kszako, Graves, Zed, Viego, Vi czy Xin Zhao. Na upartego może Jurek Czwarty ale dawno tym nie grałem.

Co lubię w junglerach:
Mobilność,
Dobry clear,
Solidne obrażenia
Silny w pojedynkach,
Jakiś CC / dobre ganki,
Potencjał na
@Agilled: Graves staje się bezużyteczny? A to nowe. Postać się zajebiście scaluje i właśnie dzięki temu, że super farmi, nawet jak zaliczy wyjebkę to nie będzie w tyle. Dla mnie to świetna postać do carry'owania, a na low elo łatwo jest się nafeedować czymkolwiek. Graves jest świetny do czyszczenia lasu, pojedynków i teamfightów. Na low elo jego wada związana z potrzebą setupowania ganków jest likwidowana bo ci gracze nic nie wardują,
@Agilled: Każda postać będzie "bezużyteczna" (słaba, niezdatna do carry'owania) jak będzie w plecy. To żaden argument. Chyba, że mowa tutaj o cc/utility ale Graves dalej ma swojego smoke screena więc jakąś wartość w tej materii ma chociaż nie rozmawiamy tutaj w ogóle o utility junglerach.
@Forever_zielonka: Nie przesadzaj, nawet profesjonaliści missują Q. Chyba, że tu mowa o drugiej aktywacji, tutaj się zgadzam. Rozumiem, że pytanie nie dotyczyło czym najłatwiej jest wycarrować, a raczej jaki jungler przy najmniejszym nakładzie umiejętności/wiedzy przyniesie najwięcej korzyści na low elo. W takim razie Shyvana, Xin Zhao, Hecarim, Kayn (szczególnie forma Darkina), Olaf, Mordekaiser, Udyr, Vi, Wukong.
@Towarzysz_Pawulon: Wydaje ci się xD. Dużo zgonów, mało csów = niski poziom + mało kasy na przetrwanie. Maokai z ulti jeszcze jeszcze, ale to tak jakby powiedzieć no Nami jest dobrym pickiem, zawsze przydatna będzie. CC da się zredukować poprzez tenacity, a na low elo granie tankiem to strzelanie sobie w stopę. Na low elo nie możesz liczyć na drużynę, twój mindset musi być ze stali i musisz robić obrażenia/niszczyć nexusa.