Wpis z mikrobloga

W sumie jak tak się spojrzy to jesteśmy w gorszej sytuacji niż Ukraina jak się popatrzy na kadry państwowe i urzędnicze:
- nikt tam nie strzela u siebie w biurze z granatnika
- mają normalnych dyplomatów, dbają o interesy swojego państwa, u nas to tego nie ma
- posiadają wywiad i kontrwywiad, my to mamy tylko na papierze

Mentalnie na tych szczeblach państwa jesteśmy za Ukrainą. To o samym wschodzie, a o zachodzie nic nie napisałem jeszcze.

##!$%@? #oswiadczenie #zalesie #polska #ukraina
  • 42
Wypopek odklejeniec bez pojecia o czym pisze nowe nie znałem


@DzikiWonsz221: zobacz na dyplomatów chociażby w Niemczech jak się o swoje upierali( ͡° ͜ʖ ͡°) twój słowotok nie robi na mnie żadnego wrażenia, nic na temat, zero przykładu profesjonalizmu naszych dyplomatów, ale piszesz, aby pisać¯\_(ツ)_/¯
@Kaczypawlak: człowieku, pier*&^)*j się w łeb, bez kitu. Tam co chwilę ktoś wylatuje, m.in. za przekręty finansowe - tak, przekręty na pieniądzach otrzymanych z zachodu na wojnę. Pomijam już to, że aż roi się od ruskich w szeregach. Bajzel jakich mało na świecie. Ładnie wam już łby ta ukraińska propaganda sukcesu wyprała.
4 - Ukriancy nacjonalisci nie sa prorosyjscy.


@szurszur: jednak o dziwo są też antypolscy, a to tylko Polska ich dupska ratuje realnie z sąsiadów. Chcieli Ukrainy bez Polaków i ją mają, a ciągle miliony Ukraińców w Polsce a nie u siebie¯\_(ツ)_/¯ Ukraińscy nacjonaliści to taki sam wróg jak Rosjanie, a jak Ukraińscy naziole będą fikać to wtedy praktycznie naturalnie ruscy są naszymi sojusznikami przeciwko temu dziadostwu
Ukraińscy nacjonaliści to taki sam wróg jak Rosjanie


@Kaczypawlak: Naprawde patrzac na to co sie dzieje traktujesz ich jak takich samych wrogów jak Rosjanie? To powinienies protesty organizowac, wszak dostarczamy im broń, a wg tego co pszesz, to tak samo jakby dostarczac ja Rosjanom, wszak to tacy sami wrogowie.
Naprawde patrzac na to co sie dzieje traktujesz ich jak takich samych wrogów jak Rosjanie?


@szurszur: patrząc na ich skład MSZ, ich żądania wobec nas chociażby w grudniu 2021 to niestety tak, to taka mniejsza Rosja i tyle

To powinienies protesty organizowac, wszak dostarczamy im broń, a wg tego co pszesz, to tak samo jakby dostarczac ja Rosjanom, wszak to tacy sami wrogowie.


@szurszur: Dostarczamy im broń, aby walczyli z
ich żądania wobec nas chociażby w grudniu 2021 to niestety tak, to taka mniejsza Rosja i tyle


@Kaczypawlak: Ale odlot. Jakiż to działania zrównujesz z żądaniami Rosji aby NATO wycofało się z Polski?
Ale odlot. Jakiż to działania zrównujesz z żądaniami Rosji aby NATO wycofało się z Polski?


@szurszur: sami nas szantażowali i blokowali nasze pociągi¯\(ツ)_/¯ to jest dopiero odlot, ty jesteś Ukrainiec/banderowiec czy Polak?

Rosji aby NATO wycofało się z Polski?


@szurszur: i Rosja nie ma tu nic do gadania, a jak Ukraina czegoś żąda to na kolanach im to dają¯\
(ツ)_/¯
sami nas szantażowali i blokowali nasze pociągi


@Kaczypawlak: My blokowalismy ich cieżarówki wcżensiej.

to jest dopiero odlot, ty jesteś Ukrainiec/banderowiec czy Polak?


@Kaczypawlak: Ty jesteś Rosjanin skoro krotka blokade cieżarówek zrównujesz z gepolityczną agresywnościa Rosji?

Rosja nie ma tu nic do gadania, a jak Ukraina czegoś żąda to na kolanach im to dają


@Kaczypawlak: Tak? Polska blokowała ukrianskie cięzarówki ( o 20%) kilka lat i nie ulegała. Rosjanom tęz