Wpis z mikrobloga

@PrzegrywNaZawsze: tez sie zastanawialem bo lubie rozne kuchenne gadzert. Wybralem jednak instant pota z ktorego jestem mega zadowolony. Niewykluczam ze kiedys kupie termomixa zeby sie nim troche pobawic.
Jak sie zdecydujesz na zakup, to prosze zawolaj po jakims czasie uzytkowania. Ciekaw jestem opini.
@PrzegrywNaZawsze: zrób sobie szczerą listę rzeczy, które JUŻ gotujesz, tak przez miesiąc co najmniej a potem porównaj z thermomixem i jego zastosowaniami i policz ile czasu zaoszczędzisz dzięki thermomixowi. Wtedy będziesz wiedzieć czy zakup tego ma w ogóle sens.
@PrzegrywNaZawsze: Ja mam lidlomixa i używam na nim przepisów na thermomix (bo ogromny minus tego pierwszego jest taki, że mają fatalne przepisy i w ogóle całą aplikację). Zwykle wydłużam czas gotowania o 3 minuty albo rozdrabniania o 3 sekundy (bo w lidlomixie jednak nóż wolniej się rozpędza), no i tyle. Wiem, że jest jakaś porównywarka obu sprzętów i są jakieś tam większe różnice, ale nie żałuję, że kupiłem lidlomixa. Żałowałbym, że
@PrzegrywNaZawsze: byłem na kilku prezentacjach, zawsze twierdziłem ze to drogi garnek dla ludzi co nie umieją gotować. W kuchni ogarniam sporo, więc nie widziałem potrzeby. No, ale różowa nudziła wiec kupiliśmy przy jakiejś okazji i muszę przyznać ze jest to całkiem wygodne. U nas pozytywnie wpłynął na różnorodność: łatwiej w tygodniu zrobić coś, na co zwyczajnie nie miałbym chęci gdybym miał robić wszystko samodzielnie. Pasty do chleba, domowe pieczywo, zupy -