Wpis z mikrobloga

#telewizory #oled #pcmasterrace
Używa ktoś z was z telewizora OLED jako monitora do PC?
Miałem już zamawiać LG z serii C2, bo się naczytałem o super płynności, kolorach itp., ale cały czas mi w głowie siedzi to wypalanie się ekranów OLED. To jest faktycznie tak powszechne zjawisko?
Oglądałem sobie poniższy film i okropnie to wygląda. I jeszcze ludzie w komentarzach piszą, że u nich takie wypalenia pojawiły się już po 2-3 latach użytkowania TV...
potatowitheyes - #telewizory #oled #pcmasterrace
Używa ktoś z was z telewizora OLED ...
  • 7
@potatowitheyes: @lurkuje2137: ja mam go od miesiąca, więc nie wiem co mógłbym powiedzieć na ten temat, ale na pewno nie ma co panikować. W załączeniu masz na pewno bardziej miarodajne wideo, od kolesia który używał nowszej generacji (LG C1) przez 2 lata jako monitor PC.

Dodam tylko, że taki C2 z panelem evo (produkowane od drugiej połowy 2022) jest kilka półek wyżej, jeśli chodzi o jakość matrycy i jej zabezpieczeń.
MarteenVaanThomm - @potatowitheyes: @lurkuje2137: ja mam go od miesiąca, więc nie wie...
@MarteenVaanThomm: ok, dzięki za odpowiedź, zabieram się za oglądanie i czytanie.
Coś musi być w tych oledach jednak, że nawet ten gość z wrzuconego przeze mnie filmiku, w komentarzach pisze, że właśnie zmienił telewizor i ponownie zdecydował się na oled, pomimo tych okropnych wypaleń jakie miał na poprzednim modelu ¯\_(ツ)_/¯