Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak podczas covidu i lockdownu miałem 8 miesięcy siedzenia w domu za 75% wypłaty, piękne to były czasy a najpiękniejsze był fakt że w Wielkiej Polsce też był lockdown i ludziom też zabroniono pracować ALE NIKT NIE DOSTAWAL WYPŁAT PRZEZ TEN Czas. XD XS xs
Łzy szczęścia mi lecą z powodu takiego traktowania Polaków.
Nawrt nie wiem jak określić jak tępy to jest naród. XD xd
#lockdown #covid19 #koronawirus
  • 5
@Lomoijj Dostawali ci co pracowali na umowę o pracę. Postojowe 60%, ale niemniej niż najniższa krajowa netto

Mało kto tyle siedział, bo w zamkniętych branżach często pracowali studenci, którzy nie lubią pracować na umowę o pracę z przyczyn wiadomych
@taktoto: no nie wiem, kiedyś nauczyłem się by nie próbować zrozumieć ludzi poniżej pewnego poziomu i chyba z tego skorzystam tym razem.
Autentycznie dziesiątki ludzi dopytywałem się bo nie mogłem uwierzyć że w Wielkiej Polsce alfonsi ludziom zakazali zarabiać nie dając nic w zamian i NIKT NIC... Może się bali że I'm zabiorę?
O wsparciach dla firm wiem
@Lomoijj To postojowe wyplacali przedsiębiorcy a środki na to dawało państwo poprzez tarcze. Może kwestia tego, że pracowali na umowy cywilnoprawne, czyli nie byli pracownikami. Takie osoby miały dofinansowanie od państwa tylko na początku lockdownu. Może też b2b albo umowa o dzieło, czy na czarno.

No albo szantażem złożyli wniosek o urlop bezpłatny, no ale to już ich wina, bo taki wniosek jest tylko od pracownika.