Wpis z mikrobloga

Drodzy użytkownicy wykopu, szczególnie tagów #redpill #blackpill #przegryw czy #antyfeminizm , musicie wiedzieć że obecna sytuacja zniszczenia rynku matrymonialnego i uprzywilejowania kobiet się kończy. Rok 2022 był przełomowy, idee antyfeministyczne czyli po angielsku redpill mocno wybiły się ponad niszę.

Osobistości takie jak Roman Warszawski, miały nieporównywalnie większe zasięgi niż kilka lat temu gdy osamotniony feminizm orał szarpanki z życiem. Dodatkowo temat podchwycają już nie jakieś lewackie rozgłośnie które się z tego podś#!$%@?ą ale chociażby Leszek Sykulski który w wielu miejscach zauważa problem i degenerację narodu (on widzi w tym wpływ amerykańskiej antykultury - moim zdaniem słusznie).

Dodajmy do tego, że wśród #p0lka również zaczyna się robić nieciekawie. Jak zawsze, rewolucja pożera własne dzieci i przez olbrzymią hipergamię i masę sojarzy, spermiarzy itd. ściana przesuwa się coraz wcześniej, jak kiedyś była to 30 tak dzisiaj już 27 latki czy nawet 25 latki stają się "za stare", to z kolei skorelowane jest z liberalizacją zachowań społecznych i tego że coraz młodsze dziewczyny decydują się stracić swoją cnotę (niestety). Dodatkowo co wcześniej napisałem świadomość u samych mężczyzn rośnie, bo dziewczyny zamiast żyć realnie to żyją jakimiś Hollywoodzkimi scenariuszami filmowymi i normalnych chłopaków odrzucają, przez co ci widząc problem przechodzą do obozu #przegryw

Ostatnim, niesamowitym sukcesem manosfery był natomiast sukces #andrewtate który rozpoczął ogólnoświatową kampanię promującą tradycyjną męskość, normalne, niefeministyczne relacje co dotarło do olbrzymiej ilości ludzi, którzy wcześniej pewnie nigdy by się nad tym nie zastanowili. Dalsze społeczne trendy takie jak #sigmamale w memach tylko potwierdzają że następuje wzrost świadomości. Wiemy to i my i bluepillersi. Więc nie jest źle, matrix i lewacka fala społecznej nienormalności się załamują. Trzymajcie się w 2023 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #revoltagainsthemodernworld #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz s.....o - Drodzy użytkownicy wykopu, szczególnie tagów #redpill #blackpill #przegryw ...
źródło: comment_1672583812AScr3R1W0TYVU21flk3j9u.jpg
  • 17
matrix i lewacka fala społecznej nienormalności się załamują


@stale_prawo: srają. I to nie z powodu idiotów, którzy będą ci mówić, ze ściana u kobiet nie istnieje.

Po prostu popatrz gdzie idą pieniądze. Wszelkie korporacje widzą, że najszybciej rosnącą grupą konsumentów są samotne i bezdzietne kobiety 25-45. Które mają pieniądze. A jeśli chodzi o seks wśród młodych ludzi to u chłopaków ilosć aktywnych seksualnie chłopaków zmalała trzykrotnie w 10 lat, a liczba
@stale_prawo: Myślę że mieszkasz tu 2 pojęcia.

Znaleźć partnera seksualnego na krótszy lub nieco dłuższy okres - jest dość łatwo, nawet taki przegryw może spokojnie wyrwać coś, po prostu mało kto chce się upadlać dla przeruchanego wieloryba.

Znaleźć funkcjonalnego partnera do założenia rodziny na całe życie - zaczyna być zdecydowanie trudniejsze niż kiedyś.

Jeżeli mamy dwa zjawiska - bezrobotni i samotne matki - to rozwiązanie jest to samo: uciąć drastycznie złodziejski
@stale_prawo: Święte słowa miras, od jakichś 7 lat jestem świadomy redpilla. Kilka lat temu poznałem fajną 19 latkę i jesteśmy razem do dzisiaj. Sama jest w pewnym stopniu redpilerką naturalną bo nienawidzi kobiet i tego jak się zachowują. Między nami 15 lat różnicy ale to dzięki redpilowi zawdzieczam to że wiedziałem kogo szukać.
@stale_prawo: Ale przecież nic się nie zmieniło, 25 rok życia dla dziewczyn to jest ostatni moment żeby wsiąść do pociągu jeśli chciały mieć męża i założyć rodzinę.
Te które mają problemy psychiczne, wybrzydzają, przebierają, skaczą na karuzeli do 30-35 i tak się nie nadają do związków, bo nie dosyć że z domu nie wyniosły dobrego wzoru - czyli brak ojca, to jeszcze niszczą sobie głowę karuzelą.
Teraz się to przesunęło do