Wpis z mikrobloga

Gram sobie w civilization 6, a tu taki fajny blackpillowy cytat :D
,,Mężczyźni, ich prawa i nic więcej. Kobiety, ich prawa i nic mniej".
,,Men, their rights, and nothing more. Women, their rights, and nothing less."
- Susan B. Anthony

Każdy wie, nikt nic nie mówi. To dlatego też co do obowiazkowecwiczeniawojskowe każdy wie i nikt nic nie powie. Bo nie ma po co mówić. I tak wyjdzie na jedno. Natura.

#blackpill #niebieskiepaski #feminizm #logikarozowychpaskow
  • 5
@LadnyChlopczyk tak samo. Też tury trwają bardzo długo, zwłaszcza w wyższych epokach. Do bani jest też to, że gra ma taką mechanikę iż w sumie to nie stać Cię na wojsko praktycznie wcale. Bo jak na początku zrobisz za dużo wojska to potem jesteś w tyłku z technologią i produkcją. Potem jak w średniowiecze wejdziesz to wojsko jest drogie i jest ten sam problem i jednostki oblężnicze, burzące są jakieś niezbyt opłacalne.
@LadnyChlopczyk a czy jest bardziej rozbudowana ... hmm nie wiem bo nie mam poròwnania ale myślę, że tak. Jak kupisz wszystkie dodatki i pobierzesz odpowiednie mody to zapewne będzie o wiele bardziej rozbudowana. Będą barbarzynskie klany, gubernatorzy, jakies wywieranie presji dyplomatycznej na obywateli miast (ja na swojej wersji tego nie zauwazylem ale nie mam wszystkich dodatkow).
@Ksut_Melodi: W 5 części, to grając z komputerem, to poziom 7 ogarniałem każdym zwycięstwem z kilkoma SI. Na ostatnim (8) poziomie, to tylko pojedynek 1vs1. Zazwyczaj stawiałem na rozwój, jak najszybszy wzrost populacji i najwieksza ilość cudów, jednak populacja na 1 miejscu i ona jest tez powiazana z nauką mocno. Już tak kombinowałem, żeby mieć marmur, pustynie, górę i morze w poblizu miasta, żeby moc zbudować wszystkie cuda xD. No i
@LadnyChlopczyk nie ma czasu na te duże mapki. Ja gram na samych najniższych, a one i tak są gigantyczne. Żeby wygrać jedną mapę to trzeba chyba jakieś 12-16h ciągłego, nieustannego grania. A to jest tylko mała mapka. Nawet nie wyobrażam sobie jak duże są te większe. Tutaj w tej części nie zauważyłem dużej użyteczności soli i marmurów itd. Nie wiem, tak jakby mechanika była inna. Wydaje mi się, że w civ 6