Wpis z mikrobloga

Polecam obejrzeć filmy i zdjęcia po ostrzale i przestać bronić terrorystów, bo to albo ignorancja, albo głupota z twojej strony.


@Art_of_War: dziwię się, że ktoś myśli, że Rosjanie używają deficytowych rakiet i dronów na ostrzeliwanie przypadkowych cywilnych obiektów. Ich celem były obiekty wojskowe lub infrastruktura, a jeśli faktycznie trafiły w cywili, to to są tzw. collateral damage, występujące na każdej wojnie...
Widziałem ostatnio ten sztab rozlokowany na skrzyżowaniu w Chersoniu.


@Grzesiok: i ty poważnie myślisz (?), że Rosjanie wycelowali w to skrzyżowanie jakiegoś Iskandera, Kindzała czy drona? Poważnie? Mogąc w zamian zniszczyć jakąś podstację energetyczną, wodociągi, nie mówiąc już o jakiś tymczasowych koszarach czy warsztatach naprawczych sprzętu wojskowego? Poważnie? Ech...
No ja się dziwię, że ktoś jeszcze wierzy w precyzję rosyjskiego sprzętu,


@Art_of_War: no właśnie ja nie wierzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dlatego uważam, że te trafienia w cywilne obiekty, bez żadnych powiązań z szeroko rozumianym wojskiem, są właśnie skutkiem braku rozpoznania i precyzji rosyjskiej broni. I tyle.

Nie było w tej wojnie nalotow dywanowych, takich jak nad Drezno czy Tokio, nieprawdaż? A zanim Zachód dostarczył
@Nieszkodnik: Nie było szans na takie naloty, bo niby jakim cudem. To, że Rosjanie czegoś nie robią, nie wynika z ich dobrego serca, tylko braku technicznych możliwości. Co do OPLotki to zapominasz, że Ukraina miała ogromną ilość S300 i dotąd ich używa, robisz straszną kurtyzanę z logiki.
To, że Rosjanie czegoś nie robią, nie wynika z ich dobrego serca, tylko braku technicznych możliwości


@Art_of_War: no nie. Mogli spokojnie zaatakować Kijów czy jakieś inne większe miasto wysyłając tam w lutym/marcu z kilkaset rakiet i swoich dronów jednocześnie (do dzisiaj pewnie zużyli już tego z kilka tysięcy, co nie?). Mieli takie techniczne możliwości, nie mieli politycznej woli.

Co do OPLotki to zapominasz, że Ukraina miała ogromną ilość S300


@Art_of_War:
@Nieszkodnik: Bzdura, jakoś w Chersoń na Wigilię fosforem mogli przywalić, co ty do mnie za głupoty piszesz. W Kijów nie walą masowo, bo tam są zabytki kultury staroruskiej więc zwyczajnie się hamują, bo by ich we własnym kraju zlinczowali za to. Ten gest dobrej woli to jest taki żart, poza tym boją się tez reperkusji, zresztą już za te ataki na infrastrukturę Ukraińcy dostaną rakiety do Himarsów o zasięgu 300km także
Ten gest dobrej woli to jest taki żart, poza tym boją się tez reperkusji, zresztą już za te ataki na infrastrukturę Ukraińcy dostaną rakiety do Himarsów o zasięgu 300km także kacapy dobrze znają grę i dlatego się ograniczają


@Art_of_War: no patrz pan, to tak szybko zmieniłeś zdanie? Bo to twoje, co nie?

To, że Rosjanie czegoś nie robią, nie wynika z ich dobrego serca, tylko braku technicznych możliwości


@Art_of_War: to
samo to ze te kacapskie guwno przekroczylo granice i morduje ludzi co im nic nie zrobili jest nie do zaakceptowania


@krasnalik: no jest nie do zaakceptowania. Dlatego wiele państw pomaga Ukrainie, a Polska jest spiritus movens takich działań w UE. Ale to nie znaczy, że trzeba wierzyć w każdą głupotę, jaką nam serwuje propaganda z obu stron, nieprawdaż?
ukrainska propaganda jako tako trzyma sie kupy


@krasnalik: jeśli uważasz, że Rosjanie programują swoje drogocenne rakiety i drony, by trafiały w wiejskie chaty, lub miejskie skrzyżowania, bez jakiegokolwiek znaczenia militarnego, to wybacz, ale mnie nie przekonasz.

wiec poprostu #!$%@?


@krasnalik: a takie odzywki możesz, po prostu, kierować do swoich rodziców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)