Wpis z mikrobloga

@Zoyav: Pomimo, że Grzesiowski 2 lata temu wyjaśniał, że to nie ma sensu bez interpretacji testów przez lekarza.

Wogóle ciekawe jak wielu wieszczy tsunami i armagedonu jeszcze na początku pandemii gadało z sensem.

Zrobienie testu nie oznacza aktywnego zakażenia. Test wykrywa geny wirusa. Geny wirusa to nie jest cały wirus.

My znajdujemy części wirusa, które są wbudowane w nasze komórki. Dlatego interpretacją testów musi zająć się lekarz, a nie mechanik. Dlatego,
ze po grypie też nie miałem smaku i węchu przez kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wierzbek: Zazdroszczę bo mi w covidzie się to nie trafiło tylko niestety solidne problemy z pamięcią i senność. A ponoć ciekawie pije się whisky i wódkę bez węchu i smaku, niestety nie miałem jak sprawdzić. :(
@Ranger:

Dlaczego więc test na covid nie wykrywa grypy,a testy na grypę nie wykrywają covid?


A skąd wiesz, że tak nie jest?

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że wirus Covida nie został jeszcze w pełni wyizolowany, a testy są dostrojone do wykrywania jedynie fragmentów DNA. Stąd też tak duża ilość testów fałszywie pozytywnych i inne kontrowersje związane z testami PCR. Cokolwiek te testy wykrywają to nie jest to wystarczającą gwarancją na potwierdzenie
czekaj czekaj, czyli jak swoim pacjentom robiłem testy


Czekaj, czekaj to ty masz pacjentów? o0 Co za ameby mają aż takie tendencje samobójcze, że szukają porad medycznych od bezmózga.

czyli jak swoim pacjentom robiłem testy pod kątem grypy czy C-19 to nie pokazywały prawdy, bo jakiś debil i idiota tak napisał na wykopie?


Nie. Nie pokazywały prawdy, bo to nie są wykrywacze kłamstw xD

Właśnie wykazałeś, że jesteś tępakiem, który nie rozumie
A ponoć ciekawie pije się whisky i wódkę bez węchu i smaku, niestety nie miałem jak sprawdzić. :(


@Pieniek1991:

na pewno ciekawie

U mnie bylo ciekawiej, bo zaburzenia smaku spowodowaly problemy z jedzeniem czegokolwiek bo wszystko co jadlem co bylo gotowane/ smazone lub pieczone smalowalo jak syntetyk i prowadzilo do skojarzen z żuciem opon samochodowych a potem do wymiotow.

Metoda prob i bledow doszedlem do tego ze moge przyswajac sok pomaranczowy,