Wpis z mikrobloga

Jako że iż mamy już 2023, to ruszam klasycznie z postanowieniem noworocznym - CHCĘ SCHUDNĄĆ.

Waga obecnie: tego nikt nie wie, bo od świąt tylko jem, a na wagę nie wchodziłam. W dodatku zaraz okres. Obstawiam zatem 60+.
Cel: 48 kg, bo to moja granica prawidłowego BMI.

Założenia: jeść zdrowo, bez cukru, bez soli, bez glutenu, bez nabiału, bez smaku, może samą sałatę, chudnąć 1kg/tydz, ćwiczyć codziennie, a i cel osiągnąć do końca marca.
No i oczywiście zaczynam od jutra, bo poniedziałek. Dziś jestem jeszcze wczorajsza i już wleciały 3 kawałki ciasta i 2 ciasteczka do porannej kawusi.

Wiem, że postanowienie ambitne, ale oczywiście w nim wytrwam i tym razem mi się uda.
Jakbym zapomniała czegoś uwzględnić to prosze o wskazówki.

A Wy jakie macie postanowienia? Czy ktoś też ma plan odchudzania od Nowego Roku (albo 2.01 :) )?


#postanowienianoworoczne #odchudzanie #heheszki #chudnijzwykopem
  • 53
@A_R_P: Najwidoczniej.

Myślałam, że ktoś mi tu podpowie, żeby nie jeść po 18, a tu każdy racjonalny :) Przyznam, że w Nowy Rok o 8 rano nie spodziewałam się samych rozsądnych komentarzy.

@A_R_P: nie to normalne zachowanie ludzi którzy robią postanowienia nowo roczne, następną fazą będzie tydzień kiedy będzie to wychodziło jako tako, i powrót do codzienności z poprzednich lat ¯\_(ツ)_/¯