Wpis z mikrobloga

@kaaban: a co mnie interesują inni? Czy oni przejmowali się nami jak mieliśmy metrowe zaspy? Czy oni przejmują się tym że my musimy wydawać pieniądze na ogrzewanie? A oni tym czasie siedza w ciepłych krajach z plusową temp.?
@muadzik no i to mi się podoba, lokalny patriotyzm, niech na całym świecie wojna byle polska wieś spokojna ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale będzie ciekawie, jak miliony Afrykańczyków zaczną uciekać do Europy, na całym świecie będą wybuchać wojny o kurczące się zasoby naturalne (również takie jak woda i ziemia uprawna, a życie w oceanach wymrze. Jestem pewien że nas to w ogóle nie dotknie ( ʖ
@pietrek16: @Andr3v: dokladnie zawsze coś nie tak
To za dużo deszczu, to za mało.
To za gorąco to za zimno. Klęska niedoboru, klęska urodzaju itp. itd.
@memento_mori: i co do Polski przyjadą? Czy do hiszpanii, wloch, niemiec?
Zobacz sobie flightradar24 i zastanów się kto odpowiada za większą emisję spalin. Polacy którzy MUSZĄ się zimą ogrzewać czy hiszpanie wlosi itp. ktorzy caly rok uzywaja klimatyzacji. I do których w ciagu
Nawet nie chce mi się oznaczać tych ignorantów klimatycznych. Jeśli podoba się Wam ta anomalia dzisiejsza i cieszycie się, bo mniej na ogrzewanie albo dlatego że lubi ciepło... Jesteście bardzo krótkowzroczni.


@nicari: nie mogę się doczekać jak w Warszawie będzie pogoda jak w Rzymie :)
@TurboDynamo: jak tak możesz pisać.
A co z tymi wszystkim czarnymi z afryki ktorzy do nas przyjadą. Będą wzbogacać kukturowo nasze kobiety, wprowadzą islam i przyciągną wojnę.
Bój się! Czemu się nie boisz?!
Nie może być tak żeby polak miał dobrze przez cały rok. Oni bedą produkować za ciebie co2, tobie dadzą limity i masz marznąć a nie opalać się na słońcu.
@djtartini1: natura dostosuje się.
W życiu naszej planety były znacznie gorsze okresy i natura zawsze się dostosywała. Nic nie jest wieczne. Niektóre gatunki mogą wyginąć. Na ich miejsce przyjdą inne. Natura jest zmienna.
Problemy z wodą da sie rozwiązać poprawną gospodarką hydrologiczną - i nad tym trzeba popracować bo to u nas kuleje.

@2-aminopirydyna: jestem takim samym ignorantem jak inni. Dlaczego mam sie przejmować nimi, jeżeli oni nie przejmują się