Wpis z mikrobloga

i w najbliższych latach nic się nie zmieni, żadna różowa nigdy nie weźmie pdo rozwagę umawiania się z 25 letnim prawikiem nie wiem skąd wziąłeś te mądrości. ja miałem bodaj 22. mało ważne, wręcz nieistotne.ale ani wcześniej ani później nie słyszałem takich głupot
A w ogóle to prettyboye podobają się dziewczynom do max. 22. roku życia


@ToJestNiepojete: nie zgadzam się, ale nawet jeśli, to co to zmienia skoro sam masz 25?

@Madnesh: > a miałem bodaj 22. mało ważne, wręcz nieistotne

ale co nieistotne? prawictwo przez KAŻDĄ różową jest postrzegane jako czerwona flaga, z każdym rokiem ten efekt się nasila, między 22 letnim a 25 letnim prawikiem różnica jest spora. jeśli do 25
@semper_incelis:w większości masz rację, ale nie ze wszystkim się zgadzam. tej, raczej nie oznajmiasz na randce, że jeszcze nie zaruchałeś XDDDD wykopek który założył temat pewnie jest niepocieszony. btw.napiłem się too much xD idę być cicho xD
ale co nieistotne? prawictwo przez KAŻDĄ różową jest postrzegane jako czerwona flaga, z każdym rokiem ten efekt się nasila, między 22 letnim a 25 letnim prawikiem różnica jest spora. jeśli do 25 roku życia nie zaruchałeś to praktycznie żadna różowa nie będzie traktować cię poważnie, zostają ci divy albo zmyślanie swojej historii seksualnej


@semper_incelis: Nope, nie każdą. Czasem wręcz na odwrót :D