Wpis z mikrobloga

@wylisiony_afrowiorek: bo tak jest musisz mieć orient i wiedzieć skąd giniesz albo przynajmniej się domyślać skąd ktoś strzelał.
Co ci da ta powtórka jak tam akcja idzie i zanim to zobaczysz to już ten co cię zabił może być w totalnie innym miejscu. Info jak dajesz to jest coś warte w danym momencie a nie za 15 sekund.
@wylisiony_afrowiorek: jak ktoś ma taką pozycje że ty przez cały mecz nie ogarniasz skąd giniesz, to właśnie dlatego nie możesz tego zobaczyć w trakcie meczu, żeby nie psuć komuś taktyki. Jka chcesz zobaczyć skąd cię gość zabija w trakcie meczu to zajdz go od tyłu i zobacz gdzie siedzi. A jeśli nie jesteś w stanie w cssie nikogo zajsc od tylu no to polecam więcej grać :) i się nauczyć.
@wylisiony_afrowiorek: ja zawsze wiem skąd bazując na pamięci jak wygląda mapa. Czyli musisz znać mapę jak wygląda każde miejsce mniej więcej na pamięć.
Oraz dźwięk, musisz grać na słuchawkach i nie używać surround sound z csgo, a np. Steelseries Sonar który sam używam.
@wylisiony_afrowiorek: ciężko przy domyślnych ustawieniach i korzystając z domyślnego sterownika audio windowsa określić pozycję przeciwników. Nie jest to niemożliwe ale w pewnych sytuacjach uciążliwe. Steelseries Sonar nie wymaga dedykowanych słuchawek itp. możesz używać tego z każdymi słuchawkami. Ja sobie cenię ten equalizer dźwięku tłumiący i podbijające dane częstotliwości dźwięku np. flashbang jest nieco przyciszony = oszczędzasz słuch, a kroki graczy są lepiej słyszalne bo są podbite. Nie ma tutaj żadnych podbić