Wpis z mikrobloga

@Atomus: ja też tak jakby, bo mam inne rzeczy do roboty, ale jakby tu był większy ruch to się mogę na chwilę dołączyć by dołożyć do pieca, bo samemu to tak trochę meh

to jak myślisz kto wygra w tym roku: Bohemian Rhapsody, Brothers in Arms czy Stairway to Heaven( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arwok: podniecali sie od tygodnia ze roznica o pare glosow czy potem kilkadziesiat. Rzygam ogólnie Queenem i chciałbym Stairways, bo Brothers juz sie osluchalem, a cicho licze ze sie #!$%@?ło i Child in Time, bo nie glosowalem na zadne z 3 co wymieniles tylko wlasnie na to ostatnie :D. Problem w tym topie to ilosc głosów bo kazdy wrzuca standaradowo całe top 30 zeszłych lat...
@Atomus: no niestety to jest największy problem tej zabawy, czyli zabetonowanie kompletne tej listy, już kij z tym że co roku mamy te same piosenki (mi to tam nie przeszkadza zbytnio, ale jakiś mały powiew świeżości byłby wskazany), ale większym problemem jest to, że z góry wiadomo na jakich w miarę pozycjach znajdą się poszczególne piosenki (widełki), takie Imagine, Child in Time czy wish you were there raczej nie spadną z
@Atomus: otworzenie głosowania dla wszystkich to najlepsze rozwiązanie, tylko zwiększyć ilość głosów do 8-10, żeby też ciekawie było na dalszych pozycjach

ale odkąd topka przeniosła się na 357 to nie ma szans, trzeba jakoś udobruchać patronów niestety, a później się dzieją takie cyrki jak w liście piosenek, gdzie w najlepsze sobie króluje od samego początku ok bumer i męskie stękanie 2021
@arwok: narzekanie ze ludzie wybierają jest trochę słabe, no tak po prostu jest. Trójka miała otwarte i w topie było dosyć podobnie, nawet moje ukochane Archive - Again ocalało w top 10 :D Ogólnie to jak narzekanie na demokracje. A jak ktos żałuje dychy raz do roku nawet żeby zagłosowac to tez jest takie troche słabe nie sądzisz? Ja mam to radio w najnizszym abo od powstania i nie zrujnowało mnie
@Atomus: trochę masz rację, niestety jeszcze nikt wszystkim nie dogodził, zawsze znajdzie się jakiś maruda, zwłaszcza w Polsce( ͡° ͜ʖ ͡°)

no nic, mam zamiar jutro się świetnie bawić przy topce, jak co roku
@arwok: ja też mam problem z tą cotygodniową listą na którą głosuje i z boomerem, także masz tutaj prawo być zniesmaczonym. Ja sie #!$%@?łem jak w tych polskich topach wyladowały świeżynki mocno pompowane przez radio i odsubowałem na kwartało ponad jakoś bo to był top wszechczasów a oni Kwiaty Jabłoni itp. tam wepchali. Ale potem Stelmach zrobił parę takich audycji że stwierdziłem, że dalej to finansuje tą marną dyszką która daje